LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
24°C
 
A A A

Šī filma ir jāredz!

ghetto-games-logo„GHETTO GAMES” ir 2013. gada dokumentālā filma. Mums katram no rīta ir divas izvēles: celties, doties pēc sasniegumiem un padarīt pasauli labāku vai noslinkot un gulēt tālāk, par to arī ir GHETTO – par kaislību, kas motivē celties. Par motivāciju augt un cīnīties – dzīvot dzīvu dzīvi, nevis tikai eksistēt alkatīgu cilvēku radītajā sistēmā. Šis stāsts ir par cilvēkiem, kuri dod priekšroku sportiskam dzīves stilam un sevis pilnveidošanai nevis tikai ballītēm un nakts uzdzīvei.

GHETTO GAMES šobrīd ir lielākā ielu sporta un kultūras kustība Latvijā, kas vieno vairāk nekā 50 000 aktīvus cilvēkus un aizrauj ikvienu jaunieti. Visi ielu kultūras darbības mērķi ir pielāgoti mūsu galvenajam uzdevumam – sakārtot vidi ap sevi un padarīt pasauli labāku. Vienīgā panākumu atslēga ir smags darbs un mērķtiecība. Ghetto Games mērķis ir palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi, sniedzot iespēju pozitīvā vidē sportot un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt talantus un iesaistīties brīvprātīgajā darbā.

Filmu plānots demonstrēt 100 vietās visā Latvijā. Arī kinoteātris „Latgale” ir iesaistījies šajā projektā, un filma tiks demonstrēta 22. februārī plkst. 14:00.

Filmu ļoti vēlams redzēt jauniešiem un viņu vecākiem. Ieeja būs brīva, lai vairāk interesentu varētu noskatīties un pēc tam dalīties domās par filmu.

Gaidīsim!

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

coloring.cool