LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Ludza
Partly sunny
13°C
 
A A A

Septembrī sāksies bezmaksas latviešu valodas kursi

ABC_logoSIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” piedāvā bez maksas apgūt vai paaugstināt latviešu valodas prasmes Daugavpilī, Rēzeknē, Ludzā, Krāslavā, Ciblā un Zilupē. Mācības tiks uzsāktas no septembra. Apmācību programmas ilgums: 100 akadēmiskās stundas.

Pirms mācību uzsākšanas studenti tiks testēti, lai noteiktu esošo valodas zināšanu līmeni, tādējādi nodrošinātu efektīvu un mērķtiecīgu apmācību.

Mācību laikā studenti tiek nodrošināti ar bezmaksas mācību grāmatām, darba burtnīcām, kā arī nepieciešamajiem materiāliem, lai veiksmīgi apgūtu latviešu valodu.

Mācību grupās tiks uzņemti interesenti, kuri nav apmeklējuši citus tāda paša līmeņa latviešu valodas kursus, kurus finansējusi Rīgas dome, Nodarbinātības valsts aģentūra, Latviešu valodas aģentūra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Sabiedrības integrācijas fonds, Kultūras ministrija vai cita institūcija.

Lai pieteiktos mācībām lūdzam zvanīt pa tel. 26457924, vai rakstīt uz e-pastu: [email protected]

Kursanu uzņemšana notiks no 2014. gada 25. augusta līdz 3. septembrim.

SIF_logoSIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” ir akreditēta izglītības iestāde, kas sniedz pieaugušo apmācību pakalpojumus jau vairāk kā 10 gadus visā Latvijas teritorijā. Mācību projekts ir tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) finansiālu atbalstu.

 

Preses relīze ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu.

Par preses relīzes saturu atbild SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC”

coloring.cool