LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
24°C
 
A A A

„Sargeņģelis” Jūs gaida

Group-of-little-kidsLudzas novada Sociālais dienests, sadarbībā ar Nodibinājumu „Centrs Dardedze” ir iesaistījies atbalsta un apmācību projektā „Vardarbības pret bērnu novēršana Latvijas lauku apvidos”, programmā „Sargeņģelis”.
Programmas ietvaros vecākiem ar maziem bērniem līdz 2 gadu vecumam tiek nodrošināta iespēja apmeklēt vecāku atbalsta grupas. Grupas vada sociālie darbinieki. Atbalsta grupas notiek divas reizes mēnesī, kurās vecāki papildina savas zināšanas bērnu aprūpē un audzināšanā, kā arī dalās pieredzē ar citiem vecākiem, veidojot savstarpēju atbalsta tīklu, kas ir nepieciešams ikvienam vecākam. Piederība grupai palīdz izvairīties no sociālās izolētības vai atstumtības. Uz grupām vecāki nāk kopā ar saviem mazajiem bērniem un kopīgi darbojoties apgūst prasmes, kā ar mīlestību un izpratni audzināt savus mazuļus. Vēlamies arī pievērst uzmanību, ka grupas ir atvērtas un tām var jebkurā brīdī pievienoties.
Vairāk informācijas Ludzas novada Sociālajā dienestā (Raiņa ielā 16a, Ludzā) vai pa tālruni 65707492.
Sociālais dienests izsaka sirsnīgu pateicību par finansiālo un mantisko atbalstu, kas bija nepieciešams atbalsta grupas „Sargeņģelis” programmas īstenošanai:
SIA SĀKUMS A,
SIA BLEKS KE,
SIA MAXIMA Latvija

coloring.cool