LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Ludza
Partly sunny
13°C
 
A A A

Saņemts dāvinājums no Holandes

Elena_Fjodorova (3)Ludzas novada sporta skola saņēma dāvinājumu no Holandes organizācijas „Stichting Hulp Lettland” („Palīdzības fonds Latvijai”). Holandieši mūsu novada jaunajiem sportistiem atsūtīja T-kreklus, sporta jakas un zeķes.

„Stichting Hulp Lettland” sadarbība ar Latvijas ugunsdzēsējiem un policiju aizsākās jau 1993. gadā. Ludzai draudzība ar šo palīdzības fondu sākās no personīgajiem kontaktiem 2000. gadā. To savulaik uzņēmās un arī pašlaik Ludzas novada sadarbību ar „Stichting Hulp Lettland” koordinē Viktors Satibaldijevs. Sadarbības koordinators stāsta, ka fonda redzeslokā ir vairākas mūsu novada iestādes, baznīcas, trūcīgās ģimenes, kas jau ir agrāk saņēmušas holandiešu dāvinājumus.

coloring.cool