LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors
Ludza
Sunny
13°C
 
A A A

Sāksies trešā pieteikšanās kārta ES fondu mācībām pieaugušajiem

15. augustā sāksies nākamā pieteikšanās mācībām ES fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide“, kurā strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 11 dažādās nozarēs. Mācību klāsts trešajā kārtā būs līdzīgs iepriekšējās pieteikšanās piedāvājumam.

Arī šoreiz mājaslapā  www.macibaspieaugusajiem.lv 15. augustā tiks publicēts mācību piedāvājums, vienlaikus aicinot nodarbinātās personas veikt izvēli un pieteikties mācībām.  Pieteikšanās ilgs līdz 17. septembrim (ieskaitot).

Jaunumi šajā pieteikšanās kārtā :

  • Projekta mērķa grupā ir iekļauti jaunie vecāki, kas atrodas darba attiecībās un ir bērna kopšanas atvaļinājumā.
  • Ir izstrādāta jauna pieteikuma veidlapa (2. pieteikuma kārtas veidlapu izmantot nevar).
  • Dokumentu iesniegšana iespējama ne tikai klātienē izglītības iestādē, bet arī elektroniski – personām jāaizpilda pieteikums, jāparaksta, jāieskenē un kā e- pasta pielikums jānosūta izglītības iestādei. Var sūtīt arī elektroniski parakstītu dokumentu.
  • Mācību izmaksas 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darbinieka darba devējs vai cita persona.

Ja kādam no ieinteresētajiem strādājošajiem nepieciešams padoms vai konsultācija, piesakoties mācībām, tad konsultāciju no 17. augusta var saņemt Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, Raiņa ielā 16, 214. kabinetā,  pie pieaugušo izglītības koordinatores Ineses Romanovas (tālr. 65707141 vai 29429537).

coloring.cool