LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Intermittent clouds
30°C
 
A A A

Sākas pieteikšanās vokālajam konkursam “Ghetto Faktors 2021”

No 19. marta līdz 5. aprīlim dalībnieku pieteikumus gaida konkurss “Ghetto Faktors 2021”. Konkursa kopējais balvu fonds ir 4000 EUR, kur divi uzvarētāji katrā kategorijā saņems galveno balvu, kas tiks realizēta sadarbībā ar mūzikas menedžmenta aģentūru Zvaigznājs, Kreisā Krasta studiju, Ghetto Games un, iespējams, zaļāko zīmolu Latvijā – Silvanols. Konkursā “Ghetto Faktors” savu karjeru uzsākuši tādi dziedātāji kā Aminata, Patrisha, Amanda Maržecka.

Konkursam iespējams pieteikties divās kategorijās – dziedāšana (Faktors) un repošana (Raptors). Viss, kas dalībniekiekam ir jādara – jānofilmē 30 līdz 60 sekunžu garš video, kurā tiek izpildīts oriģinālskaņdarbs vai arī zināmas dziesmas kaverversija, un jāaizpilda pieteikuma forma mājaslapā ghetto.lv/faktors, tur pat augšupielādējot video.

Būtiski:

  • ieraksts nedrīkst būt apstrādāts vai pārveidots;
  • balsij jābūtu labi dzirdamai;
  • video ierakstā skaidri redzama dalībnieka seja.

Ja vēlies piedalīties cīņā par simpātiju balvu, video jāpublicē aplikācijā TikTok. Dalībnieka TikTok profilam jābūt publiskam, lai pasākuma organizatoriem ir iespēja lejupielādēt dalībnieka video. Publikācijas aprakstā nepieciešams norādīt: Mans pieteikums @ghetto.games #ghettofaktors2021 / #ghettoraptors2021.

Nolikums un reģistrācija: ghetto.lv/faktors.

Konkursa vokālos pieteikumus izskata un vērtē Agnese Rakovska, Aminata (Aminata Savadogo) un DJ Rudd (Rūdolfs Budze) , savukārt repa pieteikumus izskatīs Ozols (Ģirts Rozentāls), SU$HI TAKEØUT (Kristaps Strūbergs, Singapūras Satīns) un Punkts uz I (Ingus Šusts, Kreisais Krasts). Par iekļūšanu nākamajā kārtā dalībniekiem tiks paziņots Ghetto TV kanālā 13. aprīlī plkst. 19:00.

Konkurss sastāv no četrām kārtām – atlase, pamatkārta, pusfināls un fināls. Pirmās trīs konkursa kārtas norisināsies attālināti. Rezultāti tiks paziņoti tiešraidē, kurā varēs noskatīties arī spilgtākos priekšnesumus. Finālisti tiksies klātienē, taču norises veids tiks precizēts, balstoties uz izmaiņām MK noteikumos.

Jautājumiem un vairāk info: [email protected]
+371 25943333

coloring.cool