LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Ludza
Partly sunny
14°C
 
A A A

Saimnieki, piesakieties TV3 šovam “Saimnieks meklē sievu!”

Baiba_Sipeniece_GavareTV3 šovs Saimnieks meklē sievu aicina visus Latvijas brīvos saimniekus pieteikties dalībai šova 3. sezonā. Šī ir patiesi unikāla iespēja, kā satikt savu otru pusīti – saimnieci. Aizpildiet pieteikuma anketu un pievienojiet fotogrāfiju ziņu un izklaides portāla Skaties.lv (http://skaties.lv/sovi-seriali/tv-jaunumi/saimniekiiii-uuuuuu-kur-esat) vai sūtiet pa pastu TV3 līdz maija sākumam!

TV3 šovs Saimnieks meklē sievu ir apliecinājis, ka tas ir lielisks piedzīvojums vasaras garumā! Šovā ir iespējams satikt un iepazīties ar līgaviņām, kuras nebaidās no lauku dzīves un darbiem. Pirmajā šova sezonā nopietnas simpātijas radās starp Jēkabpils pusē dzīvojošo dabas bērnu, bitenieku Kasparu. Viņš un Gunita pēc gada kopā būšanas 2013.gada vasarā viens otram sacīja vārdu. Neilgu laiku pēc tam savā lauku sētā gredzenus mija arī Salacgrīvas Sandis un Marita, kuri tika devēti par populārāko pāri šova Saimnieks meklē sievu ietvaros. Nav noslēpums, ka Saimnieks meklē sievu ir palīdzējis sastap arī savu īsto otrās sezonas dalībniekam Jānim Liņķim, kuru kāda dāma pamanījusi, skatoties raidījumu.

Šajā vasarā tiks veidota šova Saimnieks meklē sievu trešā sezona, tāpēc visi sirdī brīvie zemnieki, lauksaimnieki, dārzkopji, aitkopji un citu saimniecību vadītāji, kuriem nav sanācis laiks atrast sievu, sarosās un piesakās šovam. Ja ziniet kādu saimnieku, kurš meklē saimnieci, tad nekautrējieties un piesakiet dalībai šovā Saimnieks meklē sievu! Pienācis īstais laiks rīkoties, lai satiktu savu līgaviņu, palīdzēt steigs šova Saimnieks meklē sievu vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare.

Pieteikuma anketu (pielikumā) var aizpildīt ziņu un izklaides portālā Skaties.lv vai nosūtīt TV3, ar norādi Saimnieks meklē sievu pieteikums, uz adresi: TV3, Dzelzavas iela 120G, Rīgā, LV – 1021!

Prieks kopā būt!

coloring.cool