LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Intermittent clouds
29°C
 
A A A

Sadalīti kausi Ludzas handbola čempionātā

Noslēdzies Ludzas pašvaldības atklātais handbola čempionāts vīriešu un sieviešu komandām, kas pēc divu gadu pārtraukuma šogad notika atkal. Vīri sacensības pabeidza un kausus dalīja 29. maija vakarā. Čempionātam bija pieteikušās 7 komandas, kurās spēlēja gan sporta skolas pašreizējie audzēkņi, gan vīri, kas aktīvās sporta gaitas jau ir beiguši. Komandas veidojās no domubiedru grupām. Kaut arī mājinieki sacentās savā starpā, spēles azartu tas nemazināja.
I vietu izcīnīja komanda ,,Fenix”, komanda ,,Rocets” bija otrā, bet trešajā vietā — ,,LSB Meistars”. Par labāko spēlētāju atzīts Edijs Valainis, par labāko vārtsargu – Rolands Ļebedevs (abi no komandas ,,Rocets”). Turnīrā piedalījās, ne tikai Ludzas komandas, bet arī ciblānieši.
Sieviešu turnīrā piedalījās trīs komandas, kuras arī sadalīja kausus savā starpā. I vietu ieguva ,, Lāčuks” (1996. –1997. g.), II — ,, Latgols” (pamatā – veterānes), III — ,, Ludza” (1998.- 1999.g).Labākās spēlētājas titulu saņēma Žanete Kukurāne, par labāko vārtsardzi – Sabīne Dadaļeva.

Vanda Žulina

coloring.cool