LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Intermittent clouds
29°C
 
A A A

Rīgas Stradiņa universitāte parakstīs sadarbības memorandu ar Ludzas novada domi

12744133_1086195191411832_3852247223216546995_nRīgas Stradiņa universitāte (RSU) parakstīs sadarbības memorandu ar Ludzas novada domi. Noslēgtā vienošanās paredzēs studiju procesam nepieciešamās praktiskās darbības izvēršanu pilsētas ārstniecības iestādēs un kopīgus projektus veselīga dzīvesveida popularizēšanā. Papildus tas palīdzēs piesaistīt jaunos medicīnas speciālistus darbam Ludzas ārstniecības iestādēs.

Memorands ar Ludzas novada domi tiks parakstīts ceturtdien, 18. februārī, pulksten 11.00, RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, Anniņmuižas bulvāri 26a. No RSU puses memorandu parakstīs RSU rektors Jānis Gardovskis. Savukārt, lai parakstītu memorandu no Ludzas novada domes puses, universitātē ieradīsies Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele, kā arī SIA “Ludzas medicīnas centrs” valdes priekšsēdētājs Juris Atstupens. Tāpat RSU būs ieradušies arī 24 vidusskolēni no Ludzas pilsētas ģimnāzijas un Ludzas 2. vidusskolas, kas iepazīsies ar RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra modernajām simulāciju tehnoloģijām.

Parakstot memorandu, puses vienojas ilgtermiņā paplašināt un nostiprināt sadarbību ar universitātes un novada domes darbību saistītos virzienos, bet it sevišķi izglītībā, zinātnē, kultūrā, sportā, veselīga dzīvesveida popularizēšanā, kā arī sabiedrības labklājības un veselības veicināšanā.

coloring.cool