LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs
Artis, Artūrs
Ludza
Sunny
21°C
 
A A A

Rēzeknes Augstskola aicina skolēnus pieteikties Ēnu dienai

2015filalafisa11. februārī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Rēzeknes Augstskola (RA) aicina jauniešus kļūt par ēnām un sekot līdzi augstskolas darbiniekiem. Tā ir unikāla iespēja redzēt un iepazīt dažādu profesiju pārstāvju (rektora, jurista, grāmatveža, lietveža, pasniedzēja, sabiedrisko attiecību speciālista utt.) darba specifiku un ikdienas gaitas, kā arī apmeklēt Rēzeknes Augstskolu.

Ēnu diena ir lielisks pasākums, kurš ļauj skolēniem aizdomāties par nākotnes profesiju, apjaust tās nozīmīgumu darba tirgū un uzzināt par studiju iespējām konkrētā specialitātē, tāpēc īpaši gaidīti RA Ēnu dienā tiek vidusskolēni.

Skolēnu reģistrācija dalībai Ēnu dienā ir obligāta portālā www.enudiena.lv, kur pieejami vairāk nekā 15 dažādi amati, kurus piedāvā Rēzeknes Augstskola. Plašāka informācija par reģistrēšanos: http://enudiena.lv. Pieteikšanās ilgs līdz 4. februārim.

Skolēn, uzdrīksties! Nāc ēnot tieši Rēzeknes Augstskolā! Mēs Tevi gaidām! Tālrunis uzziņām 26656553, e-pasts: [email protected].

Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum, kā arī demonstrētu saistību starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus nopietni pievērsties mācībām. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, akcija sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Rēzeknes Augstskolas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

www.enudiena.lv

coloring.cool