LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Rain
19°C
 
A A A

Seminārs „Mazā biznesa lielā diena” Rēzeknē

ForumSignature3.oktobrī Rēzeknē no plkst. 9:30 līdz 14:30, Rēzeknes pilsētas domes      konferenču zālē Atbrīvošanas aleja 93, notiks seminārs „Mazā  biznesa     lielā diena”, kurā aicināti piedalīties mikro un mazo  uzņēmumu     pārstāvji no Rēzeknes pilsētas un tuvākajām reģiona  teritorijām.
Uzņēmēju tikšanos atklās Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu foruma (MVU      Forums) izpilddirektors Eduards Filippovs, Rēzeknes domes      priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, Ekonomikas ministrijas      padomniece Ilona Platonova, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības      kameras (LTRK) priekšsēdētājs Jānis Endziņš.
Seminārā sniegsim atbildes uz uzņēmēju interesējošajiem jautājumiem:
–    Kā palielināt klientu loku un celt apgrozījumu? Kā efektīvāk      popularizēt uzņēmuma produkciju un pakalpojumus vietējā tirgū?      (Uzņēmumu pieredze)
–    Kas jāzina jauniem uzņēmumiem, lai piesaistītu finanses? (SIA      Lursoft un bankas Citadele pārstāvji)
–    Kā lielie uzņēmumi var sasniegt mazo biznesu un strādāt partnerībā      (VAS Latvijas Pasts pārstāvji)
Semināra laikā savā personīgajā pieredzē dalīsies mazie un vidējie      uzņēmumu vadītāji, kuri ir atraduši savu veiksmes un panākumu formulu.      Tāpat pasākuma organizatori sniegs informāciju par iespējām  izcili     sagatavoties Vislatvijas iniciatīvai „Mazā biznesa diena”,  kas   notiks   šā gada 16.novembrī.
Dažādas pašvaldības un valsts iestādes sniegs informāciju par      pakalpojumiem, kas pieejami uzņēmējiem, kā arī iniciatīvas sadarbības      partneri un jaunie uzņēmēji piedalīties „Infotirdziņā,” kas      norisināsies gan semināra laikā, gan pēc semināra.
Reģistrēšanās semināram un programma „Mazā biznesa lielā diena”      atrodama šeit:  www.mazabiznesadiena.lv/seminari. Aicinām reģistrēties      līdz 2.oktobrim!

Pieteikuma anketa
Seminārs notiek iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu ietvaros”, ko      organizē MVU Forums sadarbībā ar LTRK, Ekonomikas ministriju, Eiropas      Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Rīgas Domi un atbalstītājiem      ”Lursoft”, ”Latvijas Pasts”, banku ”Citadele” un informatīvajiem      partneriem Nacionālo ziņu aģentūru ”LETA”, ”Dienas Bizness”,      Latvijas Televīziju, Latvijas Radio un Inbox.lv.

Nākamās tikšanās ar uzņēmējiem reģionos notiks Liepājā 10.oktobrī,  Ventspilī 17.oktobrī, Valmierā 24.oktobrī, Jelgavā 30.oktobrī, novembra pirmajā nedēļā arī Jēkabpilī, kā arī Rīgā 13.novembrī.

Informāciju sagatavoja:
Eduards Filippovs
MVU Foruma izpilddirektors
Mob.tel.: 29247037
E-pasts: [email protected]
Sekot līdzi jaunumiem:
www.facebook.com/AtbalstiMazoBiznesu
www.facebook.com/MVUForums.

coloring.cool