LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Sunny
25°C
 
A A A

Raivis Filimonovs – informātikas olimpiāžu laureāts

Veiksmīgs pēdējais mācību semestris Ludzas pilsētas ģimnāzijā izvērties 12. A klases skolniekam Raivim Filimonovam. Viņš ir piedalījies divās informātikas olimpiādēs un, kļūstot abās par laureātu, nodrošinājis sev arī studiju iespējas.

Rīgā, IT olimpiādē “Open Mind 2016”, ko organizē Ekonomikas un kultūras augstskola sadarbībā ar Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociāciju un Tele2 Shared Service Center, Raivis ieguva 2.vietu un 50% studiju maksas atlaidi pirmā gada studiju maksai Ekonomikas un kultūras augstskolā vai Alberta koledžā. Daugavpils universitātes organizētajā olimpiādē, lietišķajā informātikā “Paskāla ritenis” Raivis arī izcīnīja 2.vietu un sponsoru balvu. Raivis var pieteikties pilna laika studijām par budžeta finansējumu DU bakalaura studiju programmā “Datorzinātnes” vai profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmā “Informācijas tehnoloģijas”.

Tā, vēl skolā mācoties, var nodrošināt sev studiju sākumu. Apsveicam Raivi un viņa informātikas skolotāju Viju Zavadsku.

coloring.cool