LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Sunny
21°C
 
A A A

Raidījumi par Ludzu – ,,Doma laukumā”

ludza_3_P1_01-570x380Latvijas Radio -4 ,, Doma laukums” redaktore Alla Arkadjeva veido raidījumu ciklu par Ludzu. Mūsu mājas lapā jūs varat noklausīties divus izskanējušos raidījumus. Viens veltīts Jeļenai Arbuzovai un viņas daiļradei, otrs ierakstīts Ludzas novadpētniecības muzejā. Vēl ir plānota pārraide par Ludzas Medicīnas centru, kā arī divi garīga satura raidījumi, kuros būs saruna ar Tēvu Sergiju un priesteri Jāni Kolnu.
Alla Arkadjeva ir redaktore raidījumiem rubrikā ,, A-priori”, ,,Dialogs” un ,,Vedaju”. Ludza viņu ieinteresēja pēc Jeļenas Arbuzovas grāmatas izlasīšanas. Mūsu pilsētā viņa bija pirmo reizi, un atrada te daudz interesanta. Par ceļvedi mūsu pilsētā viņai kļuva ludzāniete Raisa Prozarkeviča.

 

1. raidījuma ieraksts par Jeļenu Arbuzovu un viņas daiļradi (06.09.2015.)

2. raidījuma ieraksts par Ludzu, kas ierakstīts Ludzas novadpētniecības muzejā (01.11.2015.)

3. raidījuma ieraksts – saruna ar Tēvu Sergiju (14.11.2015.)

4. raidījuma ieraksts par Ludzas Medicīnas centru – Juris Atstupens (25.11.2015.)

5. raidījuma ieraksts – saruna ar priesteri Jāni Kolnu (28.11.2015.)

coloring.cool