LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Showers
21°C
 
A A A

Radošumu un iniciatīvu neaizputina ziemas sniegi

Nika_SteimakovaKamēr citi bērni sūtīja vēstules Salavecim ar lūgumu atnest dāvanas, Ludzas 2.vidusskolas 8.b klases skolniece Nika Steimakova, pati sev nemanot, ir sagādājusi sev, skolai un novadam dāvanas, atzinības, pārsteigumus.

Skolniece veiksmīgi startēja vizuālās mākslas konkursā „Cits eksperiments”, kuru organizēja Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas vadības nodaļa sadarbībā ar Valsts policijas reģionālo pārvalžu struktūrvienībām. Konkursa mērķis bija veicināt skolēnu izpratni par iespēju pašapliecināties pozitīvā veidā bez apreibinošu, atkarību izraisošu vielu lietošanas un sekmēt skolēnu radošās domāšanas attīstību.

Nika ieguva I vietu gan Latgales reģionā, gan nacionālajā kārtā 5.- 8.klašu grupā Latvijā. Darbs, ar kuru Nika guva uzvaru šajā konkursā, aplūkojams Ludzas iecirkņa ēkā II stāvā.

Skolas Jaungada pasākumā, kur skolniece teatrālajā uzvedumā atveidoja lapsu, gaidīja vēl viens pārsteigums. Ludzas Novadpētniecības muzejs pasniedza Pateicības rakstu par dalību konkursā „Senās Ludzas noslēpumi”. Arī mācībās meitenei ir labi rezultāti – vidējā balle par I semestri ir 8,9.

Lai Jaunajā gadā Nikai un pārējiem skolēniem nepietrūkst uzņēmības, drosmes, intereses piedalīties, izmēģināt, attīstīt savas spējas un talantus un noticēt veiksmei visdažādākajās jomās!

            Ludzas 2.vidusskolas direktores vietniece

audzināšanas darbā Velta Zbitkovska

coloring.cool