LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Partly sunny
26°C
 
A A A

Pureņu pagastā nosvinēti Pilngadības svētki

5.augusta pēcpusdienā, Pureņu pagasta tautas nama zālē, pulcējās pagasta iedzīvotāji un ciemiņi uz Pilngadības svētku pasākumu “Man jau 18!”.

Šogad pilngadību svinēja 4 pagasta jaunieši – Mairis Uzoliņš, Jūlija Fjodorova, Diāna Kukule un Arnis Mutuļs. Apsveikt jauniešus bija ieradušies ciemiņi – amatierkolektīvi no Briģu pagasta un Istras pagasta.

Briģu tautas nama bērnu tautas deju kolektīvs “Tipu – tapu” priecēja skatītājus ar jautro deju “Rudā lapsa”, savukārt mūsdienu dejas kolektīvs “Reflex”, ar superritmisko deju, neļāva skatītājiem ne mirkli atslābt.

Īpaši saviļņoti jutās skatītāji, klausoties Istras pagasta sieviešu vokālā ansambļa “Kaprīze” izpildītās jautrās un smeldzīgās dziesmas.

Humora piesātinātā luga “Iz dzeives” Pureņu pagasta jauniešu izpildījumā, pilngadniekiem ļāva ielūkoties attiecībās starp māti, meitu un mazmeitu, un saprast, ka būt pieaugušam nav nemaz tik vienkārši.

Pasākuma izskaņā, pārsteigumu sagādāja Briģu pagasta jauniete Jeļizaveta Tumina, veltot pilngadniekiem dziesmu “Я мечтала о морях и кораллах”.

Pasākuma noslēgumā tika godināti un sveikti šī gada gaviļnieki. Ar apsveikuma vārdiem un novēlējumu“Lai Jums vienmēr pietiek laika paveikt iecerēto!”, dāvanā tika pasniegti sienas pulksteņi un klades ar Ludzas novada simboliku. Savukārt Pureņu pagasta pārvaldes vadītāja Ilga Mikijanska izteica pateicības vārdus pilngadnieku vecākiem.

Paldies Briģu pagasta tautas nama vadītājai Tatjanai Meškovskai un Istras pag. sieviešu vokālā ansambļa “Kaprīze” vadītājai Natālijai Leitānei par atsaucību un piedalīšanos pasākumā!

Paldies Pureņu pagasta jauniešiem un amatierkolektīvu dalībniekiem!

Pilngadniekiem novēlu turpināt sekmīgi mācīties un vienmēr ar optimismu iet pa dzīvi!

Ruta Zaiceva,

Pureņu pagasta bibliotēkas vadītāja

coloring.cool