LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Mostly cloudy
14°C
 
A A A

Projektam „Digital and media literacy for sustainable life learning” ir izvēlēts logotips

Šī gada rudenī Ludzas pilsētas ģimnāzija iesaistījās Erasmus+ programmas projektā “Digitālā un mediju pratība ilgtspējīgai mūžizglītībai” (Digital and media literacy for sustainable life learning; Nr. 2017-1-LV01-KA219-035418_1), kuru tā vadīs 2 gadus. Projektā piedalās izglītības iestādes vēl no piecām Eiropas Savienības valstīm: Turcijas, Rumānijas, Itālijas, Bulgārijas un Francijas.

Pēc pirmās projekta sanāksmes, kura nesen notika Turcijā, visu 6 partneru skolēniem tika iedots uzdevums – izveidot projekta logo. Pēc logo izveidošanas tika organizēta online balsošana, kuru vadīja Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolotāja Vija Zavadska. Partneri izveidoja ļoti daudz dažādu logotipu, tāpēc katra valsts nosūtīja tikai 2-3 savas valsts labākos logo. Apkopotie darbi tika iesniegti balsošanai.

Lai iesaistītu projekta gaitā pēc iespējas vairāk cilvēku no dažādām sfērām, Ludzas pilsētas ģimnāzija piedāvāja nobalsot ne tikai skolēniem un skolotājiem, kas piedalās projektā, bet arī visam skolas kolektīvam un LPĢ skolēnu vecākiem. Ir jāatzīmē, ka Latvijas balsotāji bija visaktīvākie (Balsošanas rezultāti).  Par savas valsts logo balsot nedrīkstēja. Balsošanas rezultāti ir sekojoši:

1. vieta – logo no Turcijas

2.vieta – logo no Itālijas

 

3. vieta – logo no Rumānijas un Latvijas

Paldies mūsu radošajiem skolēniem Agnesei Kalvītei (11. a), Madarai Kozlovai (11. a), un, 3. vietas ieguvējām – Daigai Sarkanei (12. b) un Anastasijai Smoļņakovai (12. b).

Inese Vorza,

projekta koordinatore

coloring.cool