LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 12. jūnijs
Nora, Lenora, Ija
Ludza
Thunderstorms
15°C
 
A A A

Projekta “4xmāksla Ludzā II” dalībnieki ciemojas Ludzas novada pašvaldībā

Ludzas novada pašvaldībā šodien ciemojās projekta “4xmāksla Ludzā II” dalībnieki no Ludzas, Madonas, Kandavas un Engures mākslas skolām. Jau iepriekš ziņojām, ka no 10. līdz 14. jūnijam Ludzā, J.Soikāna Ludzas mākslas skolā, norisinājās apmācības  – meistarklase “4xmāksla Ludzā II”. Šī jau ir 6. aktivitāte šajā projektā, taču Ludzā – otrā. 
 
Projekta dalībniekiem aizvadīta aktīva nedēļa – dalībnieki viesojušies pie Latgales uzņēmīgajiem cilvēkiem, darbojušies smilšu animācijas, tradicionālās grafikas un datorgrafikas darbnīcās. Projekta noslēguma dienā dalībnieki dalās ar iespaidiem un rāda savu veikumu – rādītas smilšu animācijas īsfilmas un atklāta darbu izstāde. Projekta dalībnieku veikumu katrs interesents aicināts apskatīt Ludzas novada pašvaldībā.
 
Jauniešus uzrunāja Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Valdis Maslovskis,  kā arī Ludzas rajona partnerības biedrības padomes priekšsēdētāja Eleonora Obrumāne.
 
Kā minēja Jura Soikāna Ludzas mākslas skolas direktore Sandra Vorkale, tad negribētos to saukt par projekta noslēguma pasākumu, bet gan par rezumējumu, jo viss tikai turpinās, un priekšā vēl daudz kas interesants. 
 
 
Projekts tiek īstenots ELFLA Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.
Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
coloring.cool