LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Intermittent clouds
29°C
 
A A A

POLICIJAS INFORMĀCIJA

VP logoLaika posmā no š.g. 29. septembra līdz 6. oktobrim VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēts 81 paziņojums par dažādiem notikumiem: 7 zādzībām, 7 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 6 ģimenes konfliktiem, tai skaitā vienā gadījumā Kārsavas novadā Mežvidu pagastā pieņemts policijas lēmums par personas, kas rada draudus, nošķiršanu, un 17 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 9 kriminālprocesi. Sastādīti 52 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 4 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 56 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēti 2 gadījumi, kad vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, to starp 1 mopēda vadītājs un 1 riteņbraucējs. Konstatēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 gājēja, bojā gājušo nav.

***

30. septembrī no rīta konstatēts, ka pagājušās nakts laikā Ludzas novadā Pildas pagastā no kāda ekskavatora, kurš nakts laikā atradās ceļa malā lauku apvidū, nolieta dīzeļdegviela. Notiek apstākļu noskaidrošana.

***

1. oktobrī ap plkst.21:23 Ludzā, Raiņa ielā kādam dzīvoklim izsists loga stikls. Vainīgā personība noskaidrojas.

***

1. oktobrī ap plkst.23:50 kāda 1980.gadā dzimusī sieviete Ludzā, Stacijas ielā nepamatoti izsauca policiju. Materiāls tālākai izskatīšanai nosūtīts Ludzas novada administratīvajai komisijai. Par speciālo dienestu apzināti nepamatotu izsaukšanu ir paradzēts naudas sods no 35 euro lidz 140 euro.

***

3. oktobrī policijā reģistrēti 2 paziņojumi, kuri saistīti ar vienu un to pašu personu. Kāds 1981.gadā dzimušais vīrietis ieradās pie kādas sievietes Ludzas novadā Pildas pagastā un izteica viņai draudus. Vēlāk šis vīrietis ap plkst.21:40, šoreiz jau Ludzā Raiņa ielā , būdams alkohola reibumā un atradoties kādā lielveikalā, huligāniski uzvedās un nepakļavās tirdzniecības vietas apsardzes darbinieka likumīgajām prasībām. Nākamajā dienā ap plkst.17:00 Ludzā, Tālavijas ielā konstatēts, ka šī persona izdarīja vēl sīko huligānismu, nokārtojot savas dabiskās vajadzības sabiedriskā vietā.

Jāpiebilst, ka šis vīrietis agrāk vairākkārt bija nonācis policijas redzeslokā gan par administratīvo pārkāpumu, gan noziedzīgo nodarījumu izdarīšanām, un tikai šī gada 1.oktobrī viņš tika atbrīvots no ieslodzījuma vietas pēc brīvības atņemšanas soda izciešanas.

***

4. oktobrī no rīta konstatēts, ka Kārsavā, Puškina ielā no kāda dzīvokļa pazuda nauda- 35 euro. Policija noskaidro vainīgā personību un visus notikušā apstākļus.

***

4. oktobrī ap plkst.13:30 Ludzā, Tālavijas ielā 1967.gadā dzimusī sieviete, būdama alkoholisko dzērienu ietekmē un braucot ar riteni, uzbrauca gājējai, kura šķersoja ceļa braucamo daļu. Cietušā persona- 1948.gadā dzimusī sieviete ar rokas lūzumu nogādāta medicīnas iestādē. Uzsākts kriminālprocess.

***

6. oktobrī no rīta policijā saņemts paziņojums par to, ka nakts laikā Ciblas novadā Ciblas pagastā no kādas piemājas teritorijas nozagts elektromotors. Vainīgā persona un nozagta manta tiek meklētas.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool