LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds
Ludza
Mostly cloudy with thundershowers
14°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

indexLaika posmā no 2013.gada 30.decembra līdz 2014.gada 6.janvārim  VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas,    Kārsavas,   Zilupes un Ciblas novadu teritorijas, tika reģistrēti 32 notikumi: 6 zādzības, 9  miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 6   huligānisma gadījumi un 2 ģimenes konflikti. Konstatētas 2 patvaļīgas meža cirtes Ludzas novada Ņukšu pagastā un Zilupes novada Pasienes pagastā. Sastādīti 14  administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 42  Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus,  motocikla  vadītājs atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā.  Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi,  bojā gājušo un cietušo nav.

Ziemassvētku un Jaungada laikā VP LRP Ludzas iecirkņa darbinieki pildīja savus dienesta pienākumus pastiprinātā režīmā visu 4 apkalpojamo novadu administratīvās teritorijās, īpaši pievēršot uzmanību publisko pasākumu vietām. Tika veikti  preventīvā rakstura pasākumi. Jāatzīmē, ka šo svētku laikā konstatēts minimālais ceļu satiksmes negadījumu skaits, bet galvenais ir tas, ka nav cietušo un bojā gājušo uz mūsu  pilsētu un novadu ceļiem.

***

2.janvārī ap plkst.00:05 Ludzas novada Rundēnu pagasta c.Zirgi kāds 1955.gadā dzimušais vīrietis, vadot motociklu “Dņepr’, neizvēlējās drošu kustības ātrumu, kā rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas. Par laimi, motocikla vadītājs nav cietis. Kā arī noskaidrots, ka šīs vīrietis  atradās pie stūres alkohola reibumā.

***

2.janvārī no rīta kāda sieviete konstatēja, ka nenoskaidrotos apstākļos viņai pazuda soma, kurā atradās viņas personu apliecinoši dokumenti un 2 mobilie tālruņi – LG un Samsung.

***

2.janvārī policijā griezās kāds vīrietis un paziņoja par to, ka Ludzā kādā izklaides vietā viņam pazuda mobilais tālrunis Samsung Galaxy S4. Materiālais zaudējums – ap 650 eiro. Notiek notikušā apstākļu noskaidrošana.

***

3.janvārī no rīta policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas novada Isnaudas pagastā notikusī iekļaušana kādā mājā. Garnadži, uzlaužot ieejas durvju piekaramo atslēgu, iekļuva iekšā un nozaga naudu – ap Ls 2040, kā arī dažas vērtīgas mantas. Nodarītā materiāla zaudējuma apmērs noskaidrojas. Iespējamo iesaistīto ar notikušo personu loks noskaidrots. Mantas atrastas. Izmeklēšana turpinās.

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool