LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šā gada 2. līdz 9. decembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Kārsavas, un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēts 41 notikums: 8 zādzības (tostarp 2 – no mājas vai dzīvokļa, 2 – no veikala, 2 – no transportlīdzekļa), 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 4 huligānisma gadījumi un 3 ģimenes konflikti. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 12 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 26 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, 1 velosipēdists brauca ar riteni, būdams alkohola reibumā. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

4.decembrī no rīta policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas novada Cirmas pagasta kādam šķūnim uzlauzta atslēga. Pārbaudē zādzības fakts nav apstiprinājis.

***

5.decembrī ap plkst.09:30 Ciblas novada Blontu pagastā no kāda veikala nozagta ziemas virsjaka brūnā krāsā un melna cepure. Vainīgā persona tiek noskaidrota.

***

5.decembrī ap plkst.16:50 Ludzā, Latgales ielā konstatēta kārtēja preču zādzība no lielveikal. Šoreiz garnadža guvums – smaržas pudele. Garnadzis ir 1955.gadā dzimušais vīrietis. Prece atgriezta veikalam.

***

6.decembrī ap plkst.15:43 policijā saņemta informācija par to, ka Ciblas novada Ciblas pagasta c.Felicianova kāds vīrietis traucēja Rēzeknes namsaimnieka darbiniekiem ķert klaiņojošus suņus, kā arī šīs vīrietis izlaida no specautomašīnas jau noķertos dzīvniekus. Pārkāpēja personība noskaidrojas, uzsākta administratīvā lietvedība.

***

8.decembrī ap plkst.03:00 Kārsavas novada Malnavas pagastā kādas mājas saimnieks konstatēja, ka ir notikusi iekļūšana viņa dzīvesvietā un pazuda dažādas mantas. Policija veic notikušā pārbaudi.

***

8.decembrī no rīta konstatēts, ka Ludzas novada Nirzas pagastā no kāda autobusa, uzlaužot degvielas tvertni, nozagta dīzeļdegviela – ap 60 litri. Notiek apstākļu noskaidrošana, vainīga persona tiek meklēta.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool