LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Partly cloudy
25°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

Saistībā ar uzbrukumiem sievietēm Ludzas pilsētā, policija lūdz STEIDZĪGI atsaukties personas, kurām pieder fotoattēlā redzamas mantas vai visas personas, kurām ir informācija, kas varētu sekmēt šo mantu īpašnieku noskaidrošanu, zvanot pa tālr.: 110 vai 27894786, vai 27894783!

IMG_0451 IMG_0453 IMG_0454

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laika posmā no šī gada 4. līdz 11.novembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 58 notikumi: 9 zādzības, 8 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 5 huligānisma gadījumi un 1 ģimenes konflikts. Konstatēta patvaļīga meža cirte Zilupes novada teritorijā. Uzsākti 10 kriminālprocesi. Sastādīti 18 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 2 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 33 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 5 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē, tai skaitā 2 autovadītāji, 2 riteņbraucēji un 1 mopēda vadītājs. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, 1 gājis bojā, 2 cietušie.

***

24.oktobrī Kārsavā, Skolas ielā no kāda dzīvokļa tika nozagtas mantas: magnetofons, gludeklis un sporta soma. Turpinot izmeklēšanu, pagājušā nedēļā policijas darbinieki noskaidroja, ka ar minēto zādzību saistīts kāds 1968.gadā dzimušais vietējais vīrietis. Jāpiebilst, ka šīs vīrietis agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīgu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.

***

4.novembrī konstatēts, ka Ludzas novada Brigu pagasta no kāda šķūņa nozagts mopēds. Izmeklēšanas gaitā vainīga persona noskaidrota: to ir izdarījis kāds nepilngadīgais pusaudzis. Mopēds atgriezts īpašniekam.

***

5.novembrī Zilupē, Sila un Muitas ielu apvidū tika atrasti 3 nesprāguši kara lādiņi. Paziņots NBS nesprāgušās munīcijas rotai.

***

9.novembrī ap plkst.01:20 Ludzas novada Ņukšu pagasta c.Pildamuiža automašīna Audi 80 nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Šī ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, 1993.gadā dzimušais vīrietis no gūtām traumām miris notikuma vietā. Vēl 2 personas ar dažām traumām nogādāti medicīnas iestādē. Uzsākts kriminālprocess. Notiek tālākā izmeklēšana.

***

9.novembrī ap plkst.05:00 Ludzas novada Isnaudas pagasta c.Mežavepri 1941.gadā dzimušais vadītājs, braucot ar kravas automašīnu Scania, neizvēlējās drošu kustības ātrumu, kā rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no brauktuves un apgāzās. Autovadītājs ar dažām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

***

10.novembrī no rīta policijā saņemts paziņojums, ka aizvadītajā naktī Zilupē Raiņa ielā no kravas automašīnas Mercedes Benz nozagti 60 litri dīzeļdegvielas. Notiek notikušā apstākļu noskaidrošana.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool