LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP_logoLaika posmā no šī gada 28. oktobra līdz 4. novembrim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 63 notikumi: 8 zādzības, 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 11 huligānisma gadījumi un 2 ģimenes konflikti. Uzsākti 10 kriminālprocesi. Sastādīti 23 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 65 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 5 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē, tai skaitā 2 autovadītāji, 1 riteņbraucējs un 1 mopēda vadītājs. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 gājējs, bojā gājušo nav.

***

Kā jau tika rakstīts kriminālhronikā, 26. oktobrī konstatēts, ka izdarīta zādzība no automašīnas VW Passat, kura bija novietota stāvēšanai pie kādas mājas Ludzā, Latgales ielā. Garnadža guvums – automagnetola JVC. Operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā, uz aizdomu pamata par šīs zādzības izdarīšanu tika aizturēts 1994. gadā dzimušais rēzeknietis. Veicot izmeklēšanu, noskaidrots, ka šīs vīrietis ir izdarījis vēl mantu zādzības no dažām automašīnām pilsētā Ludzā laika posmā no š.g. 26. līdz 30. oktobrim. Kopā šī aizdomās turētā persona ir apzagusi 5 transportlīdzekļus. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Izmeklēšanas gaitā tika atrasta vēl viena automagnetola JVC, kuras īpašnieks uz doto brīdi nav noskaidrots. Ņemot vērā minēto, policija lūdz atsaukties automašīnas Audi īpašnieku, kas bija novietojis savu transportlīdzekli stāvēšanai automašīnu stāvvietā Raiņa ielā pretī Ludzas pilsētas domes ēkai naktī uz 26.oktobri, zvanot pa tālr.:110 vai 27894783.

***

30. oktobrī ap plkst. 23:40 Ludzas novada Brigu pagastā c. Poddubje uz valsts ceļa A-12 automašīna uzbrauca gājējam, 1973. gadā dzimušajam vīrietim. Cietusī persona nogādāta medicīnas iestādē. Operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā šī ceļu satiksmes negadījumā iesaistītais transportlīdzeklis un tā vadītājs – kāds 1990. gadā dzimušais vīrietis tika noskaidroti. Izmeklēšana turpinās.

***

3. novembrī policijā tika saņemts paziņojums par to, ka Ludzas novada Isnaudas pagasta c. Isnauda 2 suņi – aitu sugas suns un laika ielīda kādā cūku kūtī un sakoda sivēnu. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – Ls 250. Suņu īpašnieks noskaidrots un tiks saukts pie administratīvās atbildības par dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpšanu, iespējamais sods – naudas sods līdz Ls 200.

Jāpiebilst, ka šīs suņu īpašnieks jau 2 reizes saukts pie administratīvās atbildības par līdzīgiem pārkāpumiem.

***

31. oktobrī ap plkst.20:55 Ludzā, Blaumaņa ielā tika izdarīta kārtēja preču zādzība no lielveikala – šoreiz 1983. gadā dzimušais vīrietis nozaga pārtikas produktus Ls 10,35 vērtībā. Prece atgriezta veikalam. Uzsākts kriminālprocess. Šī persona agrāk jau bija nonākusi policijas redzeslokā par līdzīgu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.

***

23. oktobrī ap plkst. 20:45 Ludzā, Tālavijas ielā uz tilta pagaidām nenoskaidrota persona piekāva kādu 1957. gadā dzimušo sievieti un nolaupīja viņas rokassomiņu.

Policija atkārtoti lūdz visas personas, kurām ir jebkāda informācija, kas varētu sekmēt šī nozieguma atklāšanu, nekavējoties zvanīt pa tālr.:110 vai personīgi griezties policijas iestādē. Iepriekš pateicamies par palīdzību! Anonimitāte garantēta!

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool