LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
22°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VPLaika posmā no šā gada 22. līdz 29.jūlijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 47 notikumi: 4 zādzības, 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 9 huligānisma gadījumi. Uzsākti 9 kriminālprocesi. Sastādīti 27 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 – nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā. Aizvadītajā nedēļā reida laikā Ludzas tirgū policijas darbinieka atrada un izņēma 660 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma un konstatēja, ka kāda persona ir iegādājusies 2,5 l kandžas.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 84 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 6 vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tostarp 1veiglas automašīnas vadītājs, 1 motociklists un 4 riteņbraucēji. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

Dārzu zagļu sezona turpinās…

22.jūlijā kāda sieviete konstatēja, ka Ludzā kādā dārzu kooperatīvā no piederošās viņai siltumnīcas garnadži nozaga tomātus – ap 50 kg un 2 kastes ķiploku – ap 30 kg.

25.jūlijā Ludzā konstatēts vēl viens dārzeņu zādzības gadījums. Šoreiz Dagdas ielā kādā mazdārziņā izrakti vairāki kartupeļu stādi.

***

23.jūlijā no rīta konstatēts, ka pagājušās nakts laikā Ludzā nenoskaidrota persona caurdūra 4 riepas automašīnai SAAB, bet automašīnai Opel – 1 riepu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

24.jūlijā Ludzā Latgales ielā 1986.gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, nozaga no kāda lielveikala preci – degvīna pudeli Ls 5,24 vērtībā. Vīrietis aizturēts, prece atgriezta veikalam. Jāpiebilst, ka šīs vīrietis agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā.

***

26.jūlijā ap plkst. 02:00 Kārsavā kādā mājā tika piekauta sieviete. Vainīgā vīrieša personība noskaidrota. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros arī noskaidrojas nodarītā miesas bojājuma smaguma pakāpe.

***

28.jūlijā ap plkst. 07:00 konstatēts, ka laika posmā no iepriekšējās dienas vakara plkst. 20:00 līdz notikušā konstatēšanas brīdim Ludzā, Raiņa ielā no daudzdzīvokļu mājas pagalma nozagta automašīna AUDI 100, baltā krāsā. Pēc dažām stundām Ludzas novada Pildas pagasta c. Boldači nozagtais transportlīdzeklis atrasts pamests: automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās stabā. Vadītājs notikuma vietu atstāja. Uzsākts kriminālprocess. Notiek izmeklēšana.

Policija lūdz visas personas, kam ir informācija saistīta ar šī transportlīdzekļa zādzību zvanīt pa tālr.: 110 vai 27894786 vai personīgi griezties policijas iestādē. Iepriekš pateicamies par atsaucību un palīdzību!

 

Sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore
tālr.: 65703807, 26540044
coloring.cool