LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Ludza
Partly sunny
13°C
 
A A A

Policija ziņo

VP_logoLaika posmā no šī gada 20. maija līdz 26. maijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 47 notikumi: 8 zādzības (tai skaitā 4 – no automašīnām), 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 5 huligānisma gadījumi, 2 ģimenes konflikti. Uzsākti 4 kriminālprocesi. Sastādīti 36 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 4 – nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 58 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 4 vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tostarp 3 riteņbraucēji un 1automašīnas vadītājs. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums, cietušo un bojā gājušo nav.

***

Policijā saņemta informācija par to, ka š.g. 19. maijā kāds vīrietis vairākkārt izdarīja alkoholisko dzērienu un pārtikas produktu zādzības no kāda veikala Kārsavā. Notiek tālākā izmeklēšana. Jāpiebilst, ka šīs vīrietis agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā par zādzību izdarīšanām.

***

21. maijā pēc plkst.11:40 Ludzā, Ludzas rajona tiesā konstatēts, ka 3 personas: 1994. gadā dzimušais un divi 1992. gadā dzimušie vīrieši atradās tiesas sēdes laikā alkohola reibuma stāvoklī. Šīs personas tiek sauktas pie administratīvās atbildības.

***

22. maijā no rīta konstatēts, ka Ludzā, Kr.Barona ielā no kādas SIA teritorijas stāvošās automašīnas MAN pazuda dīzeļdegviela- aptuveni 25 litri. Pašlaik notiek konstatētā apstākļu noskaidrošana.

***

Naktī uz 20. maiju Ludzā pilsētas parkā personu grupa piekāva kādu 1986. gadā dzimušo vīrieti un nolaupīja viņam piederošo mobilo telefonu NOKIA 808 Ls 400 vērtībā un naudu – ap Ls 100. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, kriminālpolicijas nodaļas darbinieki noskaidroja aizdomās turēto personu loku. Izrādījās, ka ar notikušo laupīšanu saistītas 3 personas, vienam no viņiem – 1993. gadā dzimušajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis- apcietinājums. Jāmin, ka apcietinātais, agrāk tiesāts, ir tikai š.g. 14. maijā atbrīvojās no cietuma pēc pamatsoda ieciešanās un atradās policijas uzskaitē sakarā ar papildsodu – policijas kontroli. Izmeklēšana turpinās.

***

Naktī uz 26. maiju Ludzā, Liepājas ielā no kādas automašīnas Opel nozagtas 4 riepas. Transportlīdzeklis atradās kādas daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Uzsākts kriminālprocess. Nozagtas riepas un vainīgas personas tiek meklētas.

***

Šī gada maija mēnesī Zilupes novada teritorijā Ludzas policijas iecirkņa darbinieki uzsāka 5 kriminālprocesus par alkohola un tabakas izstrādājumu nelikumīgo apriti un par citiem pārkāpumiem akcīzes preču aprites jomā.

Uzsākto kriminālprocesu ietvaros pilsētā Zilupe tika veiktas sankcionētās kratīšanas, kuru rezultātā izņemti dažādi nelikumīgi glabāti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, naftas produkti – 2 060 litri dīzeļdegvielas, kā arī 400 litri propāna gāzes (8 gāzes baloni). Nozīmētas ekspertīzes. Notiek tālāka izmeklēšana, darbs turpinās.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool