LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
26°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP logoLaika posmā no šā gada 28.jūlija līdz 4.augustam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 75 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 10 zādzībām, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 8 ģimenes konfliktiem un 9 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 7 kriminālprocesi. Sastādīti 23 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 3 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 54 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 5 gadījumos vadītāji brauca ar transportlīdzekļiem alkohola reibumā, tai skaitā 3 automašīnu vadītāji (kādam kravas automašīnas vadītājam konstatētas 3,04 promiles) un 2 riteņbraucēji. Konstatēti 7 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

28. jūlijā no rīta konstatēts, ka Ludzas novada Rundēnu pagastā no traktora Valmet, kurš nakts laikā atradās apsargājamā teritorijā, nozagta dīzeļdegviela – ap 100 litri. Notiek notikušā pārbaude.

***

28. jūlijā policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzas novada Isnaudas pagastā no Lielā Ludzas ezera krasta pazuda plastikāta laiva bez reģistrācijas numura. Apstākļi noskaidrojas.

***

Naktī uz 29. jūliju ap plkst. 01:00 Kārsavā, Dzirnavu ielā notikuma vietā aizturēts 1988.gadā dzimušais vīrietis, kurš, būdams alkohola reibumā, no kādas siltumnīcas nozaga 2-3 kg tomātus.

***

29. jūlijā policijā griezās kāda sieviete, kura konstatēja, ka Ludzas novada Isnaudas pagastā no viņai piederošās dārza mājas nozagti dažādi metāla izstrādājumi. Notiek apstākļu noskaidrošana.

***

30. jūlijā ap plkst.06:49 kāds ludzānietis konstatēja, ka laika posmā no iepriekšējas dienas plkst.23:00 līdz notikušā konstatēšanas brīdim pagaidām nenoskaidrotas personas, uzlaužot vārtus, iekļuva viņam piederošajā garāžā kooperatīvā „Motors A” un nozaga dažas mantas. Garnadžu guvums- motorzāģis Jonsored, slīpmašīna un dažādi makšķerēšanas piederumi. Vainīgās personas un nozagtas mantas tiek meklētas.

***

30. jūlijā Ludzas novada Pildas pagastā kādai sievietei pazuda mobilais tālrunis Samsung. Noskaidrots, ka ar notikušo saistīts kāds mazgadīgais zēns. Telefons atgriezts īpašniecei.

***

1. augustā Kārsavas novada Mērdzenes pagastā policijas darbinieki, veicot sankcionētu apskati pie 1977.gadā dzimušā vīrieša atrada un izņēma 4,5 litrus kandžai līdzīga šķidruma. Kā arī tika atrasta nomedītas meža cūkas gaļa – ap 20 kg. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 112.panta- patvaļīgas medības. Izņemta gaļa nodota Pārtikas veterinārajam dienestam. Izmeklēšana turpinās.

***

3. augustā agri no rīta kāds vīrietis, kārtojot mājas bēniņus, atrada munīciju- 3 medību patronas. Par minēto atradumu šī persona paziņoja policijai.

 

Policijas paziņojums

Š.g. 9. augustā, sestdien, no plkst.15:00 līdz plkst.17:00 Ludzā, Mazā Ludzas ezera Radziņā visus interesentus aicinām uz policijas rīkoto pasākumu, kurā ikvienam būs iespēja iepazīties ar policijas dienesta autotransportu – automašīnām, motocikliem, motorlaivu. Visiem mūsu iedzīvotājiem būs iespēja apskatīt policijas darbinieku speclīdzekļus – bruņuvestes, stekus, aizsargus. Kā arī visi tiks iepazīstināti ar eksperta-kriminālista darbu. Pie policijas informatīvā galda visiem tiks pastāstīts par policijas dienestu VP LRP Ludzas iecirknī un tiks pārrunāti drošības jautājumi. Bērniem būs iespēja izpildīt radošus uzdevumus, saņemt balvas un visaktīvākajiem būs iespēja piedalīties patruļbraucienā ar motorlaivu!

Policijas darbinieki piedāvās iespēju noskatīties dienesta suņa paraugdemonstrējumu. Pasākumā piedalīsies policijas tēli – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno, ar kuriem Jums būs iespēja arī nofotografēties!

Policija novēl visiem drošus pilsētas svētkus un gaidām visus

policijas pasākumā!

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

 

coloring.cool