LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Showers
21°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP logoLaika posmā no šā gada 7. līdz 14.jūlijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī tika reģistrēti 55 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 1 zādzību, 9 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 6 ģimenes konfliktiem un 10 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 11 kriminālprocesi. Sastādīti 30 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 nelikumīgās alkoholisko dzērienu  un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 102 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 3 vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 1 automašīnas vadītājs un 2 riteņbraucēji. Konstatēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, divās avārijās – 4 cietušie, bojā gājušo nav.

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, 1. jūlijā konstatēts, ka Ciblas novada Ciblas pagastā no karjera nozagts elektrības kabelis – apmēram 200 m garumā. Izmeklēšanas gaitā policijas darbinieki noskaidroja, ka ar minēto zādzību saistīts 1969.gadā dzimušais vietējais iedzīvotājs. Nozagtais kabelis atrasts.

***

7. jūlija ap plkst. 21:01 Zilupes novada Pasienes pagasta c.Katalova pagaidām nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu VW Passat, netika galā ar tās vadību. Kā rezultātā automašīna apgāzās un avarēja grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā cieta 2 personas: 1947.gadā dzimušais vīrietis un 1961.gadā dzimusī sieviete. Abi cietušie ar smagām traumām nogādāti medicīnas iestādē.

Šobrīd noskaidrots, ka automašīnu vadīja vīrietis. Kā arī noskaidrots, ka autovadītājs atradās pie stūres alkohola reibumā.

***

Š.g. marta mēnesī Ciblas novadā no kāda karjera tika nozagts ģenerators un kaste ar darba instrumentiem. Turpinot izmeklēšanu, 8. jūlijā policijas darbinieki noskaidroja, ka šo zādzību izdarīja 1986. gadā dzimušais vīrietis. Nozagtās mantas atrastas.

***

8. jūlijā Ludzā vasarnīcu kooperatīvā policijas darbinieki, veicot sankcionētu kratīšanu kādā mājā, atrada un izņēma 7 kastes ar cigaretēm. Kopā izņemtas 69 200 cigaretes ar Krievijas akcīzes marķējumu. Ar minēto saistīts 1963.gadā dzimušais vīrietis.

***

12. jūlijā ap plkst. 15:11 Ludzas novada Pildas pagastā c. Boldači 1979. gadā dzimusī sieviete, vadot automašīnu Opel, neizvēlējās drošu kustības ātrumu. Kā rezultātā, automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Avārijā cieta 2 pusaudži, kuriem medicīniskā palīdzība tika sniegta uz vietas.

Naktī uz 13. jūliju ap plkst. 02:25 Ludzā, Raiņa ielā Ludzas novada pašvaldības ēkai pirmajā stāvā izsists loga stikls. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona tiek noskaidrota.

***

13. jūlijā no rīta Zilupes novada Zaļesjes pagastā aptuveni 20 metrus no SIA „Passim” degvielas uzpildes stacijas gravī tika atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgās nāves pazīmēm. Noskaidrots, ka bojāgājušais ir 1957.gadā dzimušais vīrietis no Latvijas, kurš strādāja par tālbraucēju. Iespējams, ka vīrieša nāve ir iestājusies š.g.11. jūlijā ceļu satiksmes negadījuma rezultātā.

Policija lūdz visus iedzīvotājus, kuriem ir jebkāda informācija saistīta ar minēto, NEKAVĒJOTIES zvanīt pa tālr.:110 vai 27894786 vai personīgi griezties tuvākajā policijas iestādē!

          Iepriekš pateicamies par atsaucību un palīdzību!

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool