LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs
Artis, Artūrs
Ludza
Sunny
21°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP logoLaika posmā no šī gada 21. līdz 28.aprīlim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī tika reģistrēti 103 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 9 zādzības, 9 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 8 huligānisma gadījumi un 11 ģimenes konflikti. Uzsākti 7 kriminālprocesi. Sastādīti 54 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 3 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 54 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 4 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 1 mopēda vadītājs un 2 riteņbraucēji. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums.

***

Š.g. 19.aprīlī policijā griezās kāds vīrietis, kurš konstatēja, ka Ludzas novada Nirzas pagastā nozagts piederošais viņam transportlīdzeklis- automašīna „Moskvičs”. Operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā, pēc dažām dienām- 23.aprīlī nozagtais transportlīdzeklis tika atrasts. Automašīna tika paslēpta meža masīvā Zilupes novada Istras pagasta teritorijā. Policijas darbinieki noskaidroja, ka ar minēto zādzību saistīts kāds vietējais vīrietis. Transportlīdzeklis atgriezts īpašniekam.

***

22.aprīlī plkst.21:00 Ludzā, Latgales ielā kādā lielveikala konstatēta kārtēja preču zādzība. Šoreiz 1978.gadā dzimusī sieviete, būdama alkohola reibumā, nozaga degvīna pudeli 9,80 EUR vērtībā.

***

Naktī uz 23.aprīli laika posmā no plkst.01:00 līdz plkst.05:00 Kārsavas novada Malnavas pagastā no traktora T-150K nozagta degviela: pagaidām nenoskaidrotas personas nolēja no transportlīdzekļa degvielas tvertnes 150 l dīzeļdegvielas.

***

23.aprīlī policijā saņemts paziņojums par to, ka Kārsavā no kādas daudzdzīvokļu mājas pagalma nozagts mikroautobuss VW Transporter. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki noskaidroja, ka ar minēto zādzību saistītas 2 personas: 1993.gadā un 1995.gadā dzimušie vīrieši no Rēzeknes novada. Izmeklēšanas gaitā arī noskaidrots, ka šīs personas ir izdarījuši vēl vienu līdzīgu noziedzīgo nodarījumu- nozaguši kādu automašīnu Balvu novadā. Izmeklēšana turpinās.

***

27.aprīlī no rīta konstatēts, ka Kārsavas novada Salnavas pagastā no kādam uzņēmumam piederošā ekskavatora „Cat” nozagta degviela. Zaudējums un notikušā apstākļi noskaidrojas.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool