LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija
Ludza
Clear
4°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP logoLaika posmā no šī gada 24. līdz 31. martam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Kārsavas un Ciblas novadu teritorijas, tika reģistrēts 71 notikums: 4 zādzības, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 8 huligānisma gadījumi un 9 ģimenes konflikti, tai skaitā 5 no tiem notika svētdien. Uzsākti 13 kriminālprocesi. Sastādīti 57 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā. Uzsākto kriminālprocesu ietvaros, VP LRP Ludzas iecirkņa darbinieki izņēma 59 560 cigaretes un 65,4 litrus spirta saturoša šķidruma.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 74 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 2 gadījumos riteņbraucēji pārvietojās ar velosipēdiem alkoholisko dzērienu ietekmē. Netika reģistrēts neviens ceļu satiksmes negadījums.

***

Šī gada janvāra sākumā policijā saņemts paziņojums par to, ka Kārsavas novada Goliševas pagastā konstatēta patvaļīga meža cirte – nocirstas priedes. Š.g.28. martā policijas darbinieki noskaidroja, ka ar minēto saistīts kāds vietējais vīrietis.

***

Turpinot izmeklēšanu kriminālprocesā par zādzības izdarīšanu, kad konstatēts, ka šī gada marta vidū Ludzā, kādā veikalā tika nozagts naudas maks ar dokumentiem un naudu – 200 EUR, policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot vainīgā personību. Noskaidrots, ka ar šīs zādzības izdarīšanu saistīts kāds 1993.gadā dzimušais vīrietis. Viņš tika izsludināts meklēšanā un pagājušajā nedēļā, 29.martā šis vīrietis tika aizturēts Rīgā.

***

25. martā Kārsavā policijas darbinieki sauca pie administratīvās atbildības 5 personas par Latvijas valsts karoga nepacelšanu noteiktā kārtībā.

***

27. martā ap plkst. 19:20 Ludzā, Latgales ielā konstatēts, ka no kāda lielveikala 1961.gadā dzimusī sieviete nozaga preci- pārtikas produktus 2,82 EUR vērtībā. Agrāk šī sieviete jau bija nonākusi policijas redzeslokā par līdzīgā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu.

***

28. martā policijā saņemts paziņojums, ka Kārsavas novadā kāds nepilngadīgais pusaudzis paņēma citai personai piederošo mobilo telefonu un riteni. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool