LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds
Ludza
Mostly cloudy
15°C
 
A A A

Policija informē

VP logoLaika posmā no šī gada 17. līdz 24.novembrim VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 59 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 10 zādzībām, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 7 ģimenes konfliktiem, tai skaitā 1 gadījumā piemērots policijas lēmums par nošķiršanu, un 6 huligānisma gadījumiem. Zilupes novadā Pasienes pagastā konstatēta patvaļīga meža cirte. Uzsākti 13 kriminālprocesi. Sastādīti 22 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 3 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 59 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Š.g. 20.novembrī Zilupē konstatēts, ka kāds vadītājs atradās pie stūres alkohola reibumā bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, uzsākts kriminālprocess. Konstatēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, 1 cietušais, bojā gājušo nav.

***

18.novembrī ap plkst.07:30 konstatēts, ka Ludzā, Skolas ielā pagaidām nenoskaidrotas personas nozaga automašīnu VW Golf. Par transportlīdzekļa zādzību uzsākts kriminālprocess. Pēc dažām dienām – 22.novembrī nozagtais transportlīdzeklis tika atrasts Ludzas novadā Brigu pagastā Brigu apkārtnē. Automašīna ar dažādiem nelieliem bojājumiem tika pamesta pie kādas sagruvušas ēkas. Policija turpina uzsāktā kriminālprocesa izmeklēšanu un noskaidro saistīto ar notikušo personu loku.

***

20.novembrī pēc plkst.18:00 Ludzas novadā Nirzas pagastā 2 jaunie cilvēki -1993.gadā un 1996.gadā dzimušie vīrieši, būdami alkohola reibumā, huligānisko motīvu dēļ piekāva kādu 1963.gadā dzimušo vīrieti un nodarīja viņam miesas bojājumus. Turpinot savas huligāniskās darbības, viņi ar koka pagali izsita cietušajam piederošai automašīnai loga stiklu un aizstūma transportlīdzekli tīrumā. Pēc kā jaunākais vīrietis aizdedzināja automašīnu. Kā rezultātā transportlīdzeklis sadega. Notiek tālākā izmeklēšana.

***

20.novembrī Ludzā kādā vasarnīcā policijas darbinieki konstatēja , ka tajā atrodas 40 l brāgas un kandžas tecināmais aparāts. Mājas saimnieks tiks saukts pie administratīvās atbildības.

***

21.novembrī policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzā, Parku ielā no kāda dzīvokļa pazuda naudas maks ar naudu – ap 105 euro. Vēlāk naudas maks ar naudu atrasts minētā dzīvoklī. Tomēr naudas makā naudas pietrūka. Policija turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool