LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Cloudy
21°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

Latvijas_Valsts_Policija_99a30_450x450Laika posmā no šā gada 15. līdz 22.septembrim VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 62 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 5 zādzībām, 10 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 5 ģimenes konfliktiem, tai skaitā pieņemti 2 policijas lēmumi par nošķiršanu , viens gadījums- Ludzā, otrais- pilsētā Kārsava, kā arī reģistrēti 12 huligānisma gadījumi. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 29 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Pagājušās nedēļas laikā pilsētā Ludza VP LRP Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki aizturēja 6 personas uz aidomu pamata par narkotisko vielu nelikumīgu lietošanu, kā arī dažādās vietās izņemts liels narotisko vielu daudzums- aptuveni 300 -400 grami tumšās krāsas augu izcelsmes vielas, kas ir līdzīga kaltētai marihuānai. Vienā gadījumā narktotiskās vielas izņmemtas agrāk uzsāktā kriminālprocesa ietvaros. Par otro gadījumu uzsākts vēl jauns kriminālprocess. Nozīmētās dažādas ekspertīzes.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 72 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēti 3 gadījumi, kad vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, to starp 1 automašīnas vadītājs un 2 riteņbraucēji. Konstatēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, tai skaitā 4 avarijas – Terehovas apvidū, cietušo un bojā gājušo nav.

***

12.septembrī Ludzā, Stacijas ielā kāda sieviete pēc viņas paziņas aiziešanās konstatēja, ka no naudas maka pazuda nauda- 90 euro. Diemžēl aizdomās turētais- 1956.gadā dzimušais vīrietis visu naudu jau paspēja izterēt. Jāpiebilst, ka šis vīrietis agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā.

***

15.septembrī policijā saņemts paziņojums par to, ka Kārsavas novada Salnavas pagastā no kādas fermas ēkas izdarīta mantu zādzība. Garnadžu guvums- mūzikas atskaņotāji, akumulatori un plastmasas kaste ar instrumentiem. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka zādzība izdarīta laika posmā no š.g. augusta beigām līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Kriminālizmeklēšanas pasākumu rezultātā policijas darbiniekiem operatīvi izdevās noskaidrot saistīto ar notikušo personu loku. Ar minētās zādzības izdarīšanu ir saistīti 3 vietējie iedzīvotāji: divi 1993.gadā dzimušie vīrieši un viens – 1995.gadā dzimušais jauns vīrietis. Nozagtas mantas daļēji atrastas.

***

Naktī uz 16.septembri Zilupē no traktora T-16 tika nozagta degviela- ap 20 l dīzeļdegvielas. Vainīgo personu loks noskaidrots. Aizdomās par šī noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tiek turēti 2 vietējie iedzīvotāji- 1993.gadā un 1995.gadā dzimušie janie vīrieši. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka šīs personas ir saistītas ar vēl 8 dažādu zādzību izdarīšanām. Jaunākais no aizdomās turētajām personām agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā.

***

21.septembrī ap plkst.06:00 Kārsavas novadā Malnavas pagastā c.Bozova kādai mājai tika izsists loga stikls. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

 

coloring.cool