LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Ludza
Partly sunny
11°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

Laika posmā no šā gada 23. līdz 30.maijam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 76 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 8 zādzībām, tai skaitā 4 – no garāžām, 10 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 9 sadzīves konfliktiem un 14 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 15 kriminālprocesi, sastādīti 26 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 3 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 39 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 2 vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 1 automašīnas vadītājs un 1 riteņbraucējs. Ludzas iecirkņa apkalpojamā teritorijā reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, 2 avārijas ar cietušajām personām.

***

Laika posmā no š.g. 14. līdz 16.maijam Zilupē notikusi iekļūšana kādā remontdarbnīcā un nozagti darba instrumenti. Materiālā zaudējuma apmērs- 245 euro. Operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā, š.g. 25.maijā policijas darbinieki noskaidroja, ka ar minēto zādzību ir saistīta personu grupa- 3 vietējie vīrieši. Nozagtas mantas atrastas.

***

16.maijā agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki veica sankcionētu kratīšanu kādā mājā Ludzas novadā Isnaudas pagastā. Kā rezultātā konstatēts, ka 1990.gadā dzimušais vīrietis nelikumīgi glabāja medību šaujamieroci. Ierocis izņemts.

***

26.maijā ap plkst.03:00 naktī Ludzas novadā Istras pagastā c.Vecslabada no automašīnas Audi 80 tika nolieta degviela- benzīns 20 litri. Izmeklēšanā noskaidrots, ka šo zādzību izdarīja 1992.gadā dzimušais vīrietis. Nodarītais materiālais zaudējums atlīdzināts. Vīrietis agrāk bija nonācis policijas redzeslokā.

***

27.maijā no rīta daži ludzānieši konstatēja, ka aizvadītājā naktī tika uzlauztas 4 garāžas kooperatīvā „Auto kosmoss”. Garnadžu guvums – mopēds, degviela, auto detaļas un citas mantas. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgas personas un nozagtas mantas tiek meklētas.

Jāpiebilst, ka pavasara sākumā minētā garāžas kooperatīvā jau bija konstatēti zagļu mēģinājumi uzlauzt garāžas. Ņemot vērā minēto, policija lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību un nekavējoties ziņot par visām aizdomīgām personām garāžas tuvumā, tālr.: 110, 27894783.

***

Š.g. 27.maijā no rīta Ciblas novadā Zvirgzdenes pagastā c.Franapole no mājām izgāja kāda 1935.gadā dzimusi sirmgalve un nav atgriezusies atpakaļ. Nekavējoties tika uzsākti meklēšanas pasākumi. Vēlāk meklēšanā arī tika iesaistīta VRS Aviācijas pārvalde. Par laimi, šoreiz sievieti izdevās atrast laikā– pazudusī atradās kādā purvā un viņas veselības stāvoklis bija kritisks.

***

Turpinot darbu ar akcīzes preču nelikumīgu apriti, š.g. 29.maijā pēc pusdienām Kārsavas novadā Goliševas pagastā policijas darbinieki veica sankcionētu kratīšanu kādā privātīpašumā, kur tika atrastas un izņemtas cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma, kopā 1224 cigarešu paciņas ( 24 480 cigaretes). Noskaidrojas, kam pieder izņemtā prece.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool