LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
22°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP_logoLaika posmā no š.g. 24. līdz 31.augustam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 73 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 3 zādzībām, 8 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 8 sadzīves konfliktiem un 16 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 7 kriminālprocesi. Sastādīts 31 administratīvā pārkāpuma protokols, tai skaitā 2 nelikumīgās alkoholisko dzērienu aprites jomā.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 56 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēti 6 gadījumi, kad vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tostarp 2 automašīnas vadītāji, 1 mopēdists, 2 riteņbraucēji un 1 motociklists. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, 1 cietušais, bojā gājušo nav.
***
24.augustā policijā saņemts paziņojums par to, ka 23.augustā ap plkst.02:00 naktī Kārsavas novadā Mežvidu pagastā c.Mežvidi konflikta laikā kādu 1985.gadā dzimušo vīrieti piekāva nenoskaidrotas personas. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***
27.augustā ap plkst.04:30 Ludzā, Liepājas ielā kāda uzņēmuma ēkai izsists loga stikls.
***
29.augustā ap plkst.23:00 Kārsavas novadā Salnavas pagastā 1982.gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā un vadot automašīnu Mazda 323, izraisīja ceļu satiksmes negadījumu. Vadītājs netika galā ar automašīnas vadību, kā rezultātā uz krustojuma Salnava – Kārsava un Viļaka- Kārsava transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Avārijas rezultātā cieta viens no pasažieriem, kurš medicīniskās palīdzības sniegšanai nogādāts medicīnas iestādē. Uzsākts kriminālprocess. Notiek tālāka izmeklēšana.

***
30.augustā ap plkst. 04:40 Valsts mežu un medību inspektors konstatēja nelikumīgās medības faktu Ciblas novadā Līdumnieku pagastā, kura pamatā bija medību noteikumu pārkāpšana. Konstatēts, ka 1954.gadā dzimušais vīrietis nomēdīja stirnu kāzu, neaizpildot medību atļauju. Par izdarīto pārkāpumu medniekam šaujamierocis tika konfiscēts līdz lēmuma pieņemšanai. Nodarītais materiālais kaitējums valstij sastāda 1440 euro. Kā arī tiek lemts jautājums par šī mednieka šaujamieroča glabāšanas atļaujas anulēšanu uz laiku līdz 3 gadiem.
***
30.augustā ap plkst.12:30 konstatēts, ka laika posmā no š.g. 28.augusta vakara līdz notikušā konstatēšanas brīdim Kārsavas novadā Mežvidu pagastā no 2 kombainiem nozagta degviela. Garnadži nolēja ap 360 l dīzeļdegvielas. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – 234 euro. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgas personas tiek meklētas.
POLICIJAS PAZIŅOJUMS

Uzsākot jauno mācību gadu, lai nodrošinātu bērnu drošību un sabiedrisko kārtību š.g. 1.septembrī policija veiks pastiprinātu patrulēšanu. Aicinām vecākus un skolotājus pārrunāt ar bērniem drošības jautājumus, kā arī lūdzam autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem.
Policija vēl gan bērniem, gan vecākiem drošu un prieka pilnu Zinību dienu!

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore
Tālr.:65703807, 26540044

coloring.cool