LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Intermittent clouds
11°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP_logoLaika posmā no š.g. 17. līdz 24.augustam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 85 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 6 zādzībām, 12 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 6 sadzīves konfliktiem un 14 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 10 kriminālprocesi. Sastādīti 30 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 2 nelikumīgās alkoholisko dzērienu aprites jomā.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 46 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēti 5 gadījumi, kad vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tostarp 1 automašīnas vadītājs un 4 riteņbraucēji. Reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo nav, cieta 2 mazāk aizsargāti ceļu satiksmes dalībnieki, 1 – riteņbraucēja un 1 mopēda pasažieris.
***
17.augustā , realizējot operatīvo informāciju, policijas darbinieki konstatēja, ka Ludzas novadā Rundēnu pagastā 1974.gadā dzimušais vīrietis nelikumīgi glabāja gludstobra medību šaujamieroci. Pārkāpējs tiks saukts pie kriminālatbildības.
***
19.augustā no rīta konstatēts, ka Kārsavā, Parka ielā no kāda dzīvokļa, kas atrodas pirmajā stāvā, izdarīta mantu zādzība. Naktī, saimnieka prombūtnes laikā pagaidām nenoskaidrota persona, atvērot logu, iekļuva iekšā un nozaga dažādas mantas: digitālo fotokameru Samsung, naudu, svētbildi un lādīti ar juvelieru un numismātikas izstrādājumiem. Nodarītā materiāla zaudējuma apmērs – ap 1400 euro. Uzsākts kriminālprocess. Vainīga persona un nozagtas mantas tiek meklētas.
***
Naktī uz 20.augustu Ludzas novadā Cirmas pagastā garnadži, uzlaužot kādu pirts, nozaga dažādus elektroinstrumentus, tostarp urbi, figūrzāģi, leņķa slīpmašīnu, kā arī zagļu guvums- ritenis un akumulators. Uzsākts kriminālprocess par zādzību. Notiek tālāka izmeklēšana.

***
20.augustā policijā saņemts paziņojums, ka aizvadītajā naktī Ludzā, Liepājas ielā no kādas automašīnas BMW nozagta automagnetola. Policija noskaidro notikušā apstākļus.
***
20.augustā ap plkst.15:00 Ludzā, Tālavijas ielā kriminālpolicijas nodaļas darbinieki konstatēja, ka 1983.gadā dzimušais vīrietis mājas pagalmā glabāja magoņu salmus un magoņu augļa daļas ar nolūku izmantot kā narkotisko vielu. Augu masa izņemta, nozīmēta ekspertīze. Jāpiebilst, ka šis vīrietis agrāk jau bija nonācis policijas redzesloka par dažādu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu: gan par zādzībām, gan par laupīšanu, gan par narkotisko vielu lietošanu.
***
20.augustā ap plkst.22:40 policijā saņemts paziņojums no medicīnas iestādes par to, ka no Zilupes nogādāts 1982.gadā dzimušais vīrietis ar miesas bojājumiem. Noskaidrots, ka šis vīrietis guva miesas bojājumus, nokrītot no mopēda. Vīrietis brauca kā pasažieris. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, noskaidrots, ka mopēdu vadīja 1990.gadā dzimušais vīrietis.
***
23.augustā plkst.01:00 naktī Ludzā, 18.Novembra ielā poliklīnikā kāda kabinetā 1.stāvā tika izsists loga stikls.
***
24.augustā ap plkst.01:00 Ludzā, Saules ielā kopīgās alkohola lietošanas laikā kādas privātmājas īpašnieks konstatēja, ka viņam pazuda dekoderis. Apstākļi noskaidrojas.

Policijas paziņojums

Š.g. 29.augustā, sestdien, no plkst.15:00 līdz plkst.17:00 Kārsavā Krasta estrādē policija aicina visus interesentus uz pasākumu, kurā būs iespēja iepazīties ar policijas dienesta autotransportu, apskatīt policijas darbinieku speclīdzekļus- bruņu vestes, stekus, aizsargus, kā arī visi tiks iepazīstināti ar eksperta-kriminālista darbu. Pie policijas informatīvā galda bērniem būs iespēja izpildīt radošus uzdevumus un saņemt balvas! Šajā pasākumā piedalīsies arī policijas tēli- Runcis Rūdis un Bebrs Bruno!
Policija novēl kārsaviešiem un viesiem
drošus svētkus!

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore
Tālr.:65703807, 26540044

coloring.cool