LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
18°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP_logoLaika posmā no š.g. 1. līdz 8.jūnijam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 78 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 13 zādzībām, 7 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 8 sadzīves konfliktiem un 10 huligānisma gadījumiem. Ciblas novadā Ciblas pagastā no elektropārvades līnijas 8 pārlaidumiem nozagti alumīnija vadi. Uzsākti 8 kriminālprocesi. Sastādīti 32 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 13 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 67 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 3 riteņbraucēji pārvietojās ar velosipēdiem alkohola reibumā. Reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo nav , divās avārijās cieta 3 personas.

1.jūnijā no rīta Ludzā, Parku ielā kāda sieviete konstatēja, ka no daudzdzīvokļu mājas pagalma pazuda piederošā viņai automašīna Audi 100. Uzsākts kriminālprocess. Nozagtais transportlīdzeklis tika atrasts Ludzas novadā Isnaudas pagastā: automašīna bija iebraukusi grāvī un tur pamesta. Kriminālprocesa gaitā vainīgā personība noskaidrota. Izrādījās, ka ar minētā transportlīdzekļa zādzību saistīts 1993.gadā dzimušais jauns vīrietis. Izmeklēšanā noskaidrots, ka šis vīrietis ir saistīts vēl ar divām mantu zādzībām Ludzas novada teritorijā.
***
Naktī uz 2.jūniju ap plkst.02:00 Ludzā, 1.Maija ielā kādā uzņēmumā tika izsists loga stikls un nozagts portatīvais dators HP. Vainīgā persona un nozagta manta tiek meklētas.
***
4.jūnijā ap plkst. 10:19 Ludzas novadā Isnaudas pagastā c.Kreiči uz vietējās nozīmes ceļa notika ceļu satiksmes negadījums. Automašīna Mitsubishi, kuru vadīja 1955.gadā dzimušais vīrietis, aizķēra gājēju- 1987.gadā dzimušo sievieti. Gājēja pārvietojās pa ceļa braucamo daļu, pārkājot ceļu satiksmes noteikumus. Cietusī ar rokas nobrāzumu nogādāta medicīnas iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.
***
6.jūnijā ap plkst.20:40 Kārsavas novadā Mežvidu pagastā automašīna Audi 100, kuru vadīja kāds 16-gadīgais pusaudzis, nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Avārijas rezultātā cieta pasažieri- 2 nepilngadīgie pusaudži. Uzsākts kriminālprocess.
***
7.jūnijā ap plkst.14:40 Ludzā, Rekašova ielā pēc kopīgās alkohola lietošanas ar paziņu kāda dzīvokļa saimnieks konstatēja, ka pazuda piederošais viņam mobilais telefons. Izmeklēšanas rezultātā telefons atrasts. Noskaidrojās, ka cietušā vīrieša paziņa- 1982.gadā dzimušais vīrietis bija nodevis to kādā vietējā lombardā.

***

Kārsavas novadā atklāta vēl viena nelikumīga alkohola ražotne
7.jūnijā, svētdien, pēc plkst.09:00 Kārsavas novadā Malnavas pagastā agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros VP LRP Ludzas iecirkņa darbinieki 2 vietās veica sankcionētās kratīšana: kādā dzīvoklī un neapdzīvotās mājas saimniecības ēkā. Kratīšanas rezultātā tika atrastas un izņemtas vairākas nelikumīgā alkohola ražošanas ierīces, brāga – ap 750 litri. Kā arī dzīvoklī policijas darbinieki atrada ieroci, kurš tiks nosūtīts ekspertīzes veikšanai.
IMG_4821IMG_4807

IMG_4808

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Policijas paziņojums
„Droša vasara- Tava vasara”

Picture1
Sakarā ar mācību gada noslēgumu, lai atgādinātu bērniem jautājumus, kas saistīti ar vispārējo drošību un lai veicinātu bērnu drošību vasaras brīvlaikā, līdz š.g. 1.septembrim policija organizē izglītojošās lekcijas „Droša vasara- Tava vasara” sākumskolas un pamatskolas skolēniem, bērnu nometnēs u.tml. Šo lekciju mērķis ir motivēt mūsu skolēnus iesaistīties diskusijās, mudināt tos aizdomāties par to, ka, arī atpūšoties un baudot vasaras brīvlaiku, ir jādomā par savu un citu drošību. Pieteikties lekcijām var zvanot pa tālr.: 65703832, 65703831.
Lai arī šogad brīvdienas Jums sniegtu tikai patīkamus un jaukus brīžus!

Sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool