LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
16°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP logoLaika posmā no š.g. 20. līdz 27.aprīlim VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 88 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 5 zādzībām, 1 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumu, 5 sadzīves konfliktiem un 19 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 10 kriminālprocesi. Sastādīts 31 administratīvā pārkāpuma protokols, tai skaitā 9 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 40 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 4 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tostarp 1 automašīnas vadītājs bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām – uzsākts kriminālprocess, 2 riteņbraucēji un 1 mopēdists. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo nav , cietis 1 automašīnas vadītājs.

Uz lauka atrasts kārtējais nesprāgušais lādiņš
Šoreiz tāds gadījums konstatēts 20.aprīlī Ciblas novadā Ciblas pagastā c.Kozlovski, kad uz lauka tika atrasts nesprādzis kara laika lādiņš – aviācijas bumba. Paziņots NBS nesprāgušās munīcijas rotas sapieriem.
***
Izņem nelikumīgi glabātas cigaretes
21.aprīlī, otrdien Ludzā, veicot sankcionētas kratīšanas kādā dzīvoklī Skolas ielā un garāžā Parku ielā, policijas darbinieki atrada un izņēma cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma. Kopā izņemtas 620 cigarešu paciņas ( 12 400 cigaretes).
***
23.aprīlī ap plkst.12:10 konstatēts, ka Ciblas novadā Ciblas pagastā 1953.gadā dzimušais vīrietis kārtoja savas dabiskās vajadzības. Par minēto pārkāpējs tiks saukts pie administratīvās atbildības. Kā arī policijas darbinieki konstatēja, ka šīs vīrietis savas personīgajās mantās glabāja 2 medību patronas. Uzsākts kriminālprocess, vīrietis tika aizturēts.
***
24.aprīlī policijā griezās kāds iedzīvotājs, kurš paziņoja, ka iepriekšējas dienas vakarā konstatēja, ka Ciblas novadā Zvirgzdenes pagastā no dīķa pazuda 2 viņam piederoši murdi. Vainīgā persona un nozagtas mantas tiek meklētas.
***
24.aprīlī konstatēts, ka Ludzā dārza mājiņu kooperatīvā pie kādas vasarnīcas ir izraktas un nozagtas 4 tūjas.
***
24.aprīlī ap plkst.09:45 policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzas novadā Cirmas pagastā c.Garbari Romu tautas pārstāvji no automašīnas VW Golf ( valsts reģistrācijas numura zīme netika piefiksēta) piedāvāja garāmbraucējiem iegādāties preces. Izbraucot uz notikuma vietu, diemžēl ne aizdomīgās personas , ne viņu transportlīdzeklis netika sastapti.
***
Naktī uz 26.aprīli ap plkst.01:30 Ciblas novadā Blontu pagastā c.Blonti notika ceļu satiksmes negadījums: 1990.gadā dzimušais vīrietis, braucot ar automašīnu BMW, netika galā ar transportlīdzekļa vadību. Kā rezultātā automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Autovadītājs ar dažām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

Sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool