LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
16°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP logoLaika posmā no š.g. 9. līdz 16. martam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 82 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 7 zādzībām, 9 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 5 ģimenes konfliktiem un 17 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 7 kriminālprocesi. Sastādīti 38 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 2 nelikumīgās tabakas izstrādājumu aprites jomā.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 50 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēti 5 gadījumi, kad vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tostarp 2 automašīnu vadītāji un 3 riteņbraucēji. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, 2 cietušie, bojā gājušo nav.

***

11. martā pēc plkst. 14:00 Ludzā, Tālavijas ielā kāda dzīvokļa saimniece pēc savas paziņas aiziešanas konstatēja, ka no mājas pazuda 2 mobilie telefoni, zelta gredzens un nauda – ap 40 euro. Notiek apstākļu noskaidrošana.

***

13. martā ap plkst.13:05 Ludzā, Latgales ielā automašīnu stāvvietā 1977. gadā dzimusī sieviete, braucot ar automašīnu A4 atpakaļgaitā, uzbrauca gājējai – 1935. gadā dzimušai sievietei. Cietusī ar pleca traumu nogādāta medicīnas iestādē. Uzsākts kriminālprocess.

***

14. martā ap plkst.17:55 Zilupes novadā Zaļesjes pagastā c.Duboviki 1969. gadā dzimušais vīrietis, vadot automašīnu VW Passat, netika galā ar transportlīdzekļa vadību. Kā rezultātā automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Autovadītājs ar dažām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

***

15. martā policijā saņemti 2 paziņojumi par automašīnu aizdegšanas gadījumiem. Pirmais paziņojums saņemts no rīta par to, ka Ludzā, Latgales ielā aizdegās motora nodalījums automašīnā Audi 100 Avant, bet pēc pusdienām Kārsavas novadā Mērdzenes pagastā aizdegās automašīna Audi 80, iespējamais transportlīdzekļa aizdegšanās iemesls – elektoinstalācijas īssavienojums.

***

15. martā ap plkst.20:25 Ciblas novadā Līdumnieku pagastā c.Krivanda kādas mājas saimniecei notika konflikts ar mājas īrnieku – 1984. gadā dzimušo vīrieti, kas atradās alkohola reibumā. Policijas darbinieki nogādāja pārkāpēju uz atskurbtuvi. Pārbaudē noskaidrots, ka šis vīrietis atrodas meklēšanā Jelgavā par izvairīšanos no tiesas. Vīrietis tika aizturēts un nodots konvoja darbiniekiem.
Jāpiebilst, ka laika posmā no š.g. 2. marta līdz 16. martam atskurbtuvē tika nogādātas 18 personas. Pagājušā nedēļā minētās telpās nogādāti 11 vīrieši, šoreiz no Ludzas pilsētas un novada – 6 personas, no Ciblas novada – 3 personas, no Kārsavas novada – 1 persona, un no Zilupes – 1 persona.

Sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore
tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool