LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP logoLaika posmā no š.g. 1. līdz 8.decembrim VP  LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 67 paziņojumi par dažādiem notikumiem:  9 zādzībām, 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 ģimenes konfliktiem, kā arī saņemts 1 tiesas lēmums par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, 13 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 9 kriminālprocesi. Sastādīti 42 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 47  Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 2 gadījumos  vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 1 automašīnas vadītājs bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām-uzsākts kriminālprocess, un  1 riteņbraucējs.  Reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, 2 cietušie,  bojā gājušo nav.

***

11.decembrī Ludzā, garāžu kooperatīvā „Kosmoss” tika uzlauzta kāda garāža un nozagtas dažādas mantas- motorzāģis Oleo Mac un degviela. Nodarītā materiāla zaudējuma apmērs- ap 460 euro. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgās personas un nozagtas mantas tiek meklētas.

***

12.decembrī no rīta konstatēts, ka Ludzas novadā Briģu pagastā c.Brigi pagaidām nenoskaidrota persona  no ziemassvētku eglītes nozaga 5 elektriskās virtenes.

***

13.decembrī ap plkst.04:45 Ludzā pie kādas izklaides vietas notika kautiņš, kura rezultātā 1987.gadā dzimušajam vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi. Notikušā apstākļi un iesaistīto personu loks noskaidrojas.

***

14.decembrī plkst.07:24 Ludzas novadā Nirzas pagastā uz jaunizbūvēta ceļa Nirza-Terehova notika ceļu satiksmes negadījums: 1994.gadā dzimušais vīrietis, vadot automašīnu Audi A6, netika galā ar transportlīdzekļa vadību. Kā rezultātā automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas , iebrauca grāvī un apgāzās. Avārijā cieta 2 pasažieri, kuri ar dažādām traumām nogādāti medicīnas iestādē. Uzsākts kriminālprocess. Noskaidrots, ka autovadītājs neatradās alkohola reibumā.

***

14.decembrī ap plkst. 17:50 Kārsavas novadā Mežvidu pagastā c.Mežainčuki VP LRP Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki aizturēja automašīnu Honda ar 4 personām. Šo personu grupa pārvadāja narkotikām līdzīgo vielu, kura ir izņemta un nosūtīta ekspertīzes veikšanai. Iespējams, ka tā ir marihuāna. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta pirmās daļas – par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanās, glabāšanu un pārvadāšanu . Visas personas agrāk vairākkārt bija nonākušās policijas redzeslokā par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar nelikumīgu narkotisko vielu apriti un citiem likumu pārkāpumiem. Visas personas aizturētas. Notiek tālākā izmeklēšana.

Šo personu grupas aizturēšanā piedalījās VRS Aviācijas pārvaldes specvienības darbinieki.

***

14.decembrī vakarā konstatēts, ka Ludzas novadā Rundēnu pagastā notika iekļūšana kādā neapdzīvotā mājā. Garnadzis, izsitot loga stiklu, iekļuva iekšā un nozaga  metāllūžņus.

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool