LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Sunny
21°C
 
A A A

Pirmsskolnieku sporta kaislības

DSCF4752Otrdien, 12. maijā, Ludzas 2. vidusskolas sporta hallē virmoja īstas sporta kaislības. Te notika ikgadējās pilsētas bērnudārzu audzēkņu sporta sacensības. Dalībniekus sagaidīja Vinnijs Pūks (Sarmīte Stapule) un iesaistīja jautrās stafetēs. Visās četrās komandās aktīvi darbojās ne tikai bērni, bet arī vecāki. Tribīnēs – aktīvi līdzjutēji — ,, kolēģi” no bērnudārziņiem un pedagogi.
Jāatzīst, ka sportisti bija ļoti organizēti un precīzi, visiem bija sporta tērpi atšķirīgās krāsās. Bija amizanti redzēt, kā komandas pārvietojas, izveidojušas kārtīgus vilcieniņus.
Kā īstās sacensībās laiku fiksēja un uzvarētājus noteica tiesneši.
Sporta skolas direktore Elēna Fjodorova piebilst, ka ir izteikti priekšlikumi uzvarētājus šais sporta svētkos nenoteikt, jo visi taču cenšas, bet tas tomēr ir sports, un tajā visu nosaka rezultāts.
Un tā pirmajā vietā – PII ,,Pasaciņa” grupa ,, Bitītes”, otrajā– PII ,, Namiņš” komanda, trešajā — ,, Mārītes” no ,, Pasaciņas” un ceturtajā – PII ,, Rūķītis”. Izglītības, kultūras un sporta pārvalde bija sarūpējusi saldās dāvanas. Organizatoriskos darbus paveica Sarmīte Stapule un Olga Neško.
Nav šaubu, ka liela daļa no svētku dalībniekiem jau pēc pāris gadiem būs aktīvi sporta skolas audzēkņi. Šīs sacensības var kļūt par ,,sporta āķi lūpā’’.

Vairāk bilžu sadaļā “Foto galerijas”

Vanda Žulina

coloring.cool