LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks
Ludza
Rain
14°C
 
A A A

Pirmo reizi Ludzā notiks sociālā akcija „Pasaki PALDIES!”

Jau nākamnedēļ, 12. augustā, kad Ludza svinēs 840. dzimšanas dienu, pilsētā notiks sociālā labdarības akcija „Pasaki PALDIES!”, ko rīko biedrība „LAIMES KALVE”, lai atgādinātu cilvēkiem, cik svarīgi ir teikt labus vārdus, pateikties par labi paveiktiem darbiem, palīdzību, par to, ka mēs esam. Rīta pusē akcijas „Pasaki PALDIES!” baltā telts atradīsies vecpilsētā, savukārt pēcpusdienā to pārvietos dažādu aktivitāšu zonā.

Akcijas teltī katrs interesents varēs pateikt „paldies” draugiem, saviem tuviniekiem un tiem, kam ir aizmirsies pateikt labus vārdus. Šī akcija nu jau trešo gadu ceļos pa dažādām Latvijas pilsētām, priecējot iedzīvotājus ar unikālo iespēju nofotografēties ar savu „paldies!” uz akcijas simbola – dzeltenā smaidiņa fona. Katrs telts apmeklētājs saņems dāvanu no biedrības „LAIMES KALVE” – rokasgrāmatu labākai dzīvei „Ceļš uz laimi”.  Teltī notiks arī momentloterija „Laimes pods”, kurā visas balvas ir pilnas un galvenā balva „Laimes lācis”.

Biedrības teltī varēs iepazīties ar tās struktūrvienības interešu izglītības iestādes „Laimes kalve” piedāvājumiem. Tās ir tematiskas lekcijas skolēniem, vecākiem un pedagogiem par saskarsmes jautājumiem, motivāciju mācīties un atkarību raisošos vielu profilaksi.

“Laimes kalve” turpina lekciju un semināru ciklus dažādām auditorijām – bērniem, pedagogiem un vecākiem, sociālā, nodarbinātības dienesta darbiniekiem un klientiem, darba kolektīviem un interešu grupām. Pieaugušajiem semināri ir par stresa pārvarēšanu, konfliktiem kolektīvā. Sociālo un nodarbinātības dienestu klientiem piedāvā seminārus par to, kā uzlabot un risināt savu situāciju, nepadoties dzīves grūtībām.

Vita Smiltiņa,

Biedrības „LAIMES KALVE” sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool