LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Intermittent clouds
11°C
 
A A A

Pirmās autosacensības vēsturiskajā vietā – Makašānos

Autokross_Makashani_27.09 (16)

27. jūlijā Ludzā  noritēja Vieglo automašīnu sacensību autokrosā “Latgales kausa 2013” 4. posms. Autobraucēji trīs mašīnu klasēs sacentās par Ludzas novada balvu.

Sacensības pirmo reizi notika Ludzas pilsētas autokrosa slēgtajā trasē „Makašāni”, ko saviem spēkiem ierīkoja biedrība “Pieci rati”. Ludzas novada pašvaldība finansiāli atbalstīja šo projektu, piešķirot trases ierīkošanai pāri par 2000 latu. Zīmīgi, ka autosacensību maršruts tika ierīkots vietā, kur kādreiz jau bija auto un moto sacensību trase.

Feb17_99_1282x953

Feb17118_1271x671

 

Uzrunājot sacensību dalībniekus, skatītājus un organizētājus, Ludzas novada pašvaldības vadība uzdāvināja biedrībai “Pieci rati” vēsturiskās trases fotoreprodukcijas.

Autokross_Makashani_27.09 (1)

 

Autosacensības sākās ar spēkratu parādi, pēc tam sekoja pārbaudes brauciens. Jauno trasi  Makašānos “iebrauca” novada vadība: Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele, domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs un Ludzas novada pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs. Gan novada vadība, gan autosacensību dalībnieki par jaunizveidoto trasi bija vienisprātis – smaga. Tieši tāpēc to ir vērts izbraukt!

Autokross_Makashani_27.09 (75)

 

Par jauno autosacensību vietu priecājas arī ludzānieši. Pirmkārt, tā ir pavisam netālu, otrkārt – ērta. No blakus pakalniem ir pārredzama gandrīz visa trase, vietas arī visiem pietiek. Skatītāji diezgan komfortabli iekārtojās un jutās gandarīti ar redzēto šovu. Adrenalīna šajās neprognozējamajās autosacīkstēs pietika visiem – gan līdzjutējiem, gan sacīkšu dalībniekiem!

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

 Fotoreportāžu no autosacīkstēm skatiet “Foto galerijās”

Sacensību rezultāti:

5D-3445 5D-3446 - Copy 5D-3446

coloring.cool