LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
32°C
 
A A A

Pildas pagastā bērniem jauna atpūtas un rotaļu vieta

Mūsdienu bērni aug citādākā vidē nekā iepriekšējās paaudzes – daudz sarežģītākā, tehnoloģiski attīstītākā, informācijas bagātākā. Daudz vairāk nekā agrāk bērni nododas datoriem un mazāk fiziskajām aktivitātēm dabā. Kustība ir viens no mūsu dzīvesprieka un veselības avotiem. Kustēties, vingrot, elpot svaigā gaisā – to visu mums var piedāvāt bērnu rotaļu laukums.

Ludzas novada Pildas pagastā pie Pildas pamatskolas ir izveidots jauns, moderns, krāsains un interaktīvs bērnu rotaļu laukums, interesanta brīvā laika pavadīšanas vieta. Droša, tīra vide, kvalitatīvi materiāli, košas krāsas un dabas klātbūtne ar kokiem, krūmiem veido daudzveidīgu saskarsmes telpu, kur kopā var rotaļāties dažādu vecumu bērni – tāds ir bērnu rotaļu laukums Pildā.

Lai tas kalpotu un priecētu bērnus ilgus gadus, aicinām izturēties pret bērnu un rotaļu laukuma aprīkojumu saudzīgi, izmantot to, ievērojot lietošanas noteikumus.

Būvdarbus veica SIA “GoPlay”, būvnieki strādāja ātri un kvalitatīvi, autoruzraudzību veica IK “LG Pluss” un būvuzraudzību – IK “ARTAVI”. Objekts ir nodots ekspluatācijā.

Jaunais bērnu rotaļu laukums uzlabo ainavas vizuālo stāvokli, rada patīkamu un harmonisku vidi, līdz ar to pakāpeniski tiek sakārtota apkārtējā vide un skolas teritorija.

Projekts Nr. Nr. 19-01-AL34-A019.2201/000004 “Bērnu rotaļu laukuma ierīkošana pie Ludzas novada Pildas pamatskolas” tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

Eiropas Komisijas tīmekļa vietne: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Rakstu sagatavoja Ludzas novada pašvaldības projektu vadītāja Ilona Mekša

coloring.cool