LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 12. jūnijs
Nora, Lenora, Ija
Ludza
Thunderstorms
15°C
 
A A A

Piedalies aptaujā un izsaki savu viedokli! Kā vislabāk izlietot konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” iegūto naudas balvu – 15 000 eiro?

Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus iesaistīties aptaujā, lai noskaidrotu, kā vislabāk izlietot konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” iegūto naudas balvu – 15 000 eiro.

Ludzas novada pašvaldība piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019”.

Vērtēšanas komisija Ludzas novada pašvaldībai pēc trīs konkursa kārtām svinīgā ceremonijā Rīgā pagājušā gada 16. decembrī piešķīra titulu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” Latgales plānošanas reģiona pašvaldību grupā, kā arī naudas balvu 15 000 eiro.

Noteikumi paredz, ka piešķirtā naudas balva jāizmanto atbalsta pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanai ģimenēm ar bērniem vai vides veidošanai, tai skaitā infrastruktūras attīstībai. Naudas balva jāizlieto 2020. gada laikā.

Lai apzinātu iedzīvotāju vēlmes, uzklausītu idejas un priekšlikumus, kādiem ģimeņu atbalsta pasākumiem naudas balvu izmantot, ikviens Ludzas novada iedzīvotājs aicināts izteikt savu viedokli šādos veidos:

1) aizpildot elektronisko aptauju:  Aptaujas ““Idejas, kā izmantot konkursa Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība 2019 laimestu”” tiešā adrese ir:  www.visidati.lv/aptauja/1547458289/

2) rakstot komentāru Ludzas novada pašvaldības oficiālajā “Facebook” lapā @LudzaLV pie šīs aptaujas ieraksta. 

3) nosūtot uz e-pastu [email protected]

Aptauja notiek līdz šā gada 28. februārim, un tās rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā.

Uzziņai:

www.vietagimenei.lv

www.varam.gov.lv

www.vraa.gov.lv

coloring.cool