LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2021. gada 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis
Ludza
Cloudy
14°C
 
A A A

Paziņojums par tarifa projektu sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojumiem

alaas_logoSIA „ALAAS” Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodiku.

Sabiedriskā pakalpojuma veids

Spēkā esošais tarifs bez DRN

(bez PVN)

Piedāvātais tarifs bez DRN

(bez PVN)

Tarifa palielinājums/ samazinājums  (%).

Sadzīves atkritumu apglabāšana

18,43

28,57

55

Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 2017. gada 1. ceturksni. Iesniegtajā tarifā tika aktualizētas izmaksas atbilstoši tām tehnoloģijām un atkritumu plūsmām, kas ekspluatācijas režīmā darbu sākušas tikai 2016.gada otrajā pusgadā.

Iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu  lietotājs var „Križevniki 2”, Križevņiki, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads katru dienu no plkst.10 līdz plkst.16 , kurā lietotājs var iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu, iepriekš sazinoties ar Aigaru Metlānu 28359080.

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt pa pastu „Križevniki 2”, Križevņiki, Ozolaines pagasts Rēzeknes novads LV-4633, e-pasts [email protected] un faksa nr. 64667440 kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097277, vai tās reģionālās struktūrvienības adresē) e-pasta adrese: [email protected] 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas normatīvajos aktos noteiktajā kartībā.

coloring.cool