LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

Pauerliftinga sezonu sāksim februārī

foto no 2014.gada Lr čepionātaJauns gads nereti nāk ar jauniem plāniem dzīvē un motivāciju pilnveidot sevi. Janvāris ir pārdomu laiks, cilvēki apņemas mainīt savu dzīvi uz labo pusi, vēlas nomest kādu lieko kilogramu, bet citiem jaungada apņemšanās ir kļūt par Latvijas vai pat Pasaules līmeņa sportistu. Tauta mēdz jokot, ka janvārī sporta zāles ir, tikpat pārpildīta, kā lielveikali Ziemassvētku laikā. Latvijas Pauerliftinga Federācija (LPF) to apzinoties, 2016. gada sezonu sāks februāri.
LPF apņemšanās 2016. gadam, ir nodrošināt sportisku garu visa gada garumā. Sacensības tiks rīkotas visaugstākajā līmenī, sākot ar iesācēju, jauniešu un beidzot ar profesionālas klases atlētiem, paredzētiem savu spēku pārbaudošiem pasākumiem, kas tiks izvērsti augstas klases sporta pasākuma formā. Tādēļ Latvijas spēcīgākā federācija, LPF piedāvā 2016. gada sacensību kalendāru, kurā iekļauti sešpadsmit Latvijas kausa posmi, dažādās Latvijas pilsētās. Posmi, kuros Latvijas pauerliftinga klubi cīnīsies par spēcīgāko 2016. gada sporta klubu un uzvarētāja kausu. Kā arī rīkot, desmit Latvijas čempionātus, kuros Latvijas spēcīgākie atlēti cīnīsies par Latvijas čempiona tituliem.
Sportisti savus spēkus varēs pārbaudīt – Klasiskajā spēka trīscīņā, ekipētajā spēka trīscīņā, Spēka divcīņā (svara stieņa spiešana guļus un vilkme no zemes), klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus, ekipētājā svara stieņa spiešanā guļus, svara stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu, kas vienlaikus sportista spēkam pārbaudīs arī Latvijas izturīgākos sportistus. Tas viss sagaida spēcīgākos 2016. gadā. LPF vēlas piebilst, ja arī neesi neviena kluba dalībnieks, tas neliedz tev ierasties un startēt individuālajā ieskaitē, varbūt tieši sevī atrodi 2016. gada spēcīgāko atlētu Latvijā.
Tas nav viss, ko tev piedāvājam, būs arī daudz citu pasākumu, pilsētu čempionāti, spēcīgāko studentu sacensības, tāpat neaizmirstam par senioru sportu. Šogad turpinām tradīciju un dosim iespējas tavai pilsētai pierādīt, ka tā ir spēcīgākā, pasākumā, Latvijas spēcīgākā pilsēta. Iepazīties un sekot līdz LPF jauninājumiem, ko esam izmainījuši, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi un sportistu ieteikumus, iepazīsties ar tiem LPF interneta lapā, kur arī atradīsi sacensību kalendāru. www.powerliftings.lv

Informāciju sagatavoja:
LPF sabiedrisko attiecību speciālists
Arvis Iļjins, mob. tālr. 27150201
Latvijas Pauerliftinga federācija
Biedrība Spēka Pasaule
e-pasts [email protected]

coloring.cool