LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Partly sunny
26°C
 
A A A

Pašvaldība sniegs palīdzību pārtikas iegādei trūcīgo, maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērniem

Nodrošinot normatīvo aktu prasību izpildi un sniedzot atbalstu ģimenēm ar bērniem ēdināšanas izdevumu segšanai situācijā, kad Ludzas novada izglītības iestādēs izglītības ieguves process sakarā ar Covid-19 izplatību norisināsies attālināti, pašvaldība ar saistošo noteikumu palīdzību paredz ēdināšanas atbalsta sniegšanu izglītojamajiem pārtikas paku veidā.

Informējam, ka Ludzas novada teritorijā, tika izstrādāta atbalsta sniegšanas kārtība pārtikas iegādē Ludzas novada trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem un daudzbērnu ģimenēm.

Ģimenēm ir jāpiesakās atbalsta saņemšanai, sūtot iesniegumu uz Sociālā dienesta e-pastu: [email protected] vai ievietojot Sociālā dienesta dokumentu kastē, Raiņa ielā 16 a, pagastos – pagastu pārvaldēs izvietotajās dokumentu kastēs.  Vai atstājot ieniegumu Ludzas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Raiņa ielā 16, 1. stāvā. 

Tāpat aicinām atsaukties visas grūtībās nonākušās ģimenes, kam nepieciešams atbalsts pārtikas iegādē, katrs gadījums tiks izskatīts individuāli.

Informāciju par atbalsta saņemšanu var iegūt arī telefoniski t.29344400 vai sazinoties ar Sociālā dienesta sociālo darbinieku lauku teritorijā.

Sociālais dienests informē personas par atbalsta saņemšanas kārtību, kontaktiem u.c. informāciju:

  1. sadarbībā ar Izglītības, kultūras un sporta pārvaldi, caur e-klašu sistēmu;
  2. ievietojot informāciju masu saziņas līdzekļos;
  3. izsūtot paziņojumus vai individuāli zvanot ģimenēm, kuras ir Sociālā dienesta klienti.
coloring.cool