LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Mostly sunny
18°C
 
A A A

Pašvaldība sniegs palīdzību pārtikas iegādei trūcīgo, maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērniem

Foto: www.unsplash.com. Attēlam ir ilustratīva nozīme!

Nodrošinot normatīvo aktu prasību izpildi un sniedzot atbalstu ģimenēm ar bērniem ēdināšanas izdevumu segšanai situācijā, kad Ludzas novada izglītības iestādēs izglītības ieguves process sakarā ar Covid-19 izplatību norisināsies attālināti, pašvaldība ar saistošo noteikumu palīdzību paredz ēdināšanas atbalsta sniegšanu izglītojamajiem pārtikas paku veidā.

Informējam, ka Ludzas novada teritorijā, tiks izstrādāta atbalsta sniegšanas kārtība pārtikas iegādē Ludzas novada trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem un daudzbērnu ģimenēm.

Pārtikas pakas tiks izsniegtas Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes noteiktajā kārtībā, par kuru informēsim, tiklīdz saistošie noteikumi stāsies spēkā.

Sociālais dienests informēs personas par atbalsta saņemšanas kārtību, kontaktiem u.c. informāciju:

  1. sadarbībā ar Izglītības, kultūras un sporta pārvaldi, caur e-klašu sistēmu;
  2. ievietojot informāciju masu saziņas līdzekļos;
  3. izsūtot paziņojumus vai individuāli zvanot ģimenēm, kuras ir Sociālā dienesta klienti.

Ģimenēm ir jāpiesakās atbalsta saņemšanai, sūtot iesniegumu uz Sociālā dienesta e-pastu: [email protected] vai ievietojot Sociālā dienesta dokumentu kastē, Raiņa ielā 16 a, pagastos – pagastu pārvaldēs izvietotajās dokumentu kastēs.  Vai atstājot ieniegumu Ludzas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Raiņa ielā 16, 1. stāvā. 

Tāpat aicinām atsaukties visas grūtībās nonākušās ģimenes, kam nepieciešams atbalsts pārtikas iegādē, katrs gadījums tiks izskatīts individuāli.

Informāciju par atbalsta saņemšanu var iegūt arī telefoniski t.29344400 vai sazinoties ar Sociālā dienesta sociālo darbinieku lauku teritorijā.

coloring.cool