LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Partly cloudy
15°C
 
A A A

Pašvaldībā iedzīvotāji tiek pieņemti pēc iepriekšēja pieraksta

Ludzas novada pašvaldība informē, ka epidemioloģiskās drošības nolūkā, Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, turpmāk, līdz situācija stabilizēsies, aicinām ar pašvaldības vadību, tās speciālistiem sazināties attālināti, vai savu vizīti iepriekš piesakot.  

Lai ievērotu valstī noteiktos piesardzības pasākumus, pēc iespējas, aicinām pašvaldības pakalpojumus izmantot neklātienes formā:

  • Ar pašvaldības darbiniekiem aicinām sazināties, izmantojot e-pastus vai tālruņus. Pašvaldības speciālistu kontaktinformācija aplūkojama šeit: https://www.ludza.lv/pasvaldiba/kontaktinformacija/
  • Dokumentus aicinām iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: [email protected] vai pa pastu: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, vai atstājot tos Klientu apkalpošanas centrā.
  • Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portāla lv e-pakalpojumus. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Ludzas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs apmeklētājiem ir pieejams katru darba dienu, no pirmdienas līdz piektdienai, no pulksten 8:00 līdz 17:00.

Atgādinām, ka ienākot Ludzas novada pašvaldības ēkā, apmeklētājiem obligāti jālieto sejas maska!

Plašāka informācija par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai pieejama Slimību profilakses un kontroles centrs tīmekļa vietnē: www.spkc.gov.lv un www.covid19.gov.lv 

Aicinām rūpēties par savu un apkārtējo cilvēku veselību!

coloring.cool