LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs
Artis, Artūrs
Ludza
Mostly sunny
17°C
 
A A A

Pasniegti Ludzas novada pašvaldības Atzinības raksti

Attēlā: Valsts probācijas dienesta Latgales reģiona teritoriālās struktūrvienības Ludzas nodaļas vadītāja Skaidrīte Jemeļjanova Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs

Pašvaldība arī šogad aicināja pieteikt pretendentus Ludzas novada pašvaldības Atzinības rakstiem un apbalvojumam “Ludzas novada goda pilsonis”.  Šodien, 17. novembrī, Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs pasniedza Atzinības rakstus par nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem Ludzas novada labā. Apbalvojumiem tika izvirzīti pieci pretendenti.

Izskatot iedzīvotāju un organizāciju iesniegtos priekšlikumus, Ludzas novada domes deputāti nolēma apbalvot ar Ludzas novada domes Atzinības rakstu sekojošus Ludzas  novada iedzīvotājus:

Ludzas novada Cirmas pagasta pārvaldes, Ludzas novada Pureņu pagasta pārvaldes vadītāju Ilgu Mikijansku  – par ilggadēju, godprātīgu darbu pašvaldībā un ieguldījumu Ludzas novada un tā iedzīvotāju labā.

Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas metodiķi Elitu Zirni – par ilggadēju, profesionālu darbu, ieguldījumu Ludzas reģiona bibliotēku darba pilnveidošanā un attīstībā.

Valsts probācijas dienesta Latgales reģiona teritoriālās struktūrvienības Ludzas nodaļas vadītāju Skaidrīti Jemeļjanovu – par godprātīgu darbu, profesionalitāti un veiksmīgu  sadarbību ar Ludzas novada pašvaldību.

Ludzas novada Sporta skolas treneri Viktoru Dolgiļeviču – par ilggadēju, godprātīgu darbu, augstiem sasniegumiem un Ludzas novada popularizēšanu Latvijas un pasaules mērogā.

Ludzas novada Sporta skolas audzēkni Vladu Prokofjevu par ieguldīto darbu, augstiem sasniegumiem un Ludzas novada popularizēšanu Latvijas un pasaules mērogā.

Tradicionāli apbalvojumi tiek pasniegti Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svinīgajā pasākumā. Šī gada novembrī pašvaldība valsts svētku pasākumu nerīkoja, jo jāievēro valdības noteiktie pulcēšanās ierobežojumi sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatīšanos. 

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

 

coloring.cool