LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2021. gada 07. maijs
Henrijs, Jete, Henriete
Ludza
Cloudy
3°C
 
A A A

Pasākums jauniešiem “Biznesa mēnesis”

Latgales uzņēmējdarbības centrsKāpēc vērts kļūt par uzņēmēju? Pamatnosacījumi un svarīgākie lēmumi, uzsākot uzņēmējdarbību. Uzņēmējs kā personība – vai es to spēju? Vai es būšu veiksmīgs uzņēmējs? Kā izvērtēt savu biznesa ideju – cik tā ir dzīvotspējīga? Kur meklēt finansējumu savas biznesa idejas īstenošanai? Kādas ir atbalsta programmas un pieejamais ES fondu finansējums biznesa uzsācējiem?

Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem tu saņemsi Latgales Plānošanas reģiona Latgales Uzņēmējdarbības centra īstenotajā pasākumā jauniešiem “Biznesa mēnesis”, kas notiks 2014. gada 25.novembrī Ludzas 2.vidusskolas zālē plkst.: 13:30

Informatīva pasākuma laikā jauniešiem būs iespējams smelties zināšanas un gūt nepieciešamo informāciju un praktisko pieredzi par to kas ir bizness un uzņēmējdarbība, kā līdz tam nonākt, vai tas ir sarežģīti un saņemt atbildes uz aktuāliem jautājumiem. Dalība pasākumā ir bez maksas. Aicinām ikvienu, kurš vēlas uzzināt par uzņēmējdarbību, tās uzsākšanu un veidošanas principiem.

Informatīvā pasākuma “ĪSTENO SAPNI PAR SAVU BIZNESU!” programma

coloring.cool