LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

“Pasaciņā” noritēja tradicionālā labdarības akcija

Pārsteigumu un brīnumu gaidīšanas laiks pirms Ziemassvētkiem ikvienu padara labāku, liek aizdomāties par tiem, kuriem šodien neklājās tik labi, kuriem šie svētki ir mazliet skumji, arī par tiem, kuriem nav ģimenes.

Ar bērniem tika daudz runāts par labestību, labiem darbiem, tāpēc tik veiksmīgi  noslēgusies mūsu ikgadējā labdarības akcija “Es esmu  samīļots mazliet…”

Kā vienmēr, ”Pasaciņas”  darbinieki, bērni un  viņu vecāki pārsteidza ar savu iniciatīvu un dāsnumu!

Mums visiem kopā izdevās iepriecināt Raipoles sociālās mājas sirmgalvjus! Bijām aizkustināti līdz sirds dziļumiem, redzot ļaužu acīs asaras, viņu neviltotu prieku, klausoties sirsnīgas dziesmas un saņemot dāvanas.

Lielākais gandarījums ir bērnu attieksme pret šo akciju, viņi prata pastāstīt, kam domātas sarūpētās dāvanas, kāpēc ir svarīgi iepriecināt vientuļus cilvēkus. Tas ir tik svarīgi tieši šajā vecumā mācīt bērniem būt izpalīdzīgiem, iejūtīgiem. Redzot šo rodas cerība, ka  mūsu bērni cienīs savus vecākus un vecvecākus!

Lielāki bērni pagatavoja skaistus apsveikuma kartiņas ar izrotātiem eņģelīšiem, zvaniņus, skolotāji piemeklēja sirsnīgus apsveikuma vārdus katram. Kopā ar skolotājiem bērni skaisti iesaiņoja dāvanas, noformēja lielās dāvanu kastes.

Kopā sanāca 15 kastes, kuras tika nogādātas 13. decembrī uz Raipoli.  Tajās bija saldumi un augļi, tējas, kafijas, ievārījumi un medus, vitamīni, krūzes un tējkannas, zeķes un cimdi, šalles un lakati, džemperi un dvielīši, kalendāri un  svētbildes, bērnu pagatavotas apsveikuma kartiņas ar skaistiem  novēlējumiem, zīmējumi, skolotāju palīga Mārītes pagatavotas 22 pērļu eņģelīši, šampūni un ziepes, čības un daudz kas cits.

“Pasaciņas ” pedagogu ansamblis “Sauleszieds” sniedza mazu koncertiņu, skanēja dziesmas “Uzsniga sniedziņš balts…” un “Circenīša Ziemassvētki”, īpašu noskaņu koncertam radīja pedagoģes Vijas  mazmeita Odrija Mironova, kura nodziedāja dziesmu un  noskaitīja dzejoli par Latviju.

Paldies ikkatram, kas nebija vienaldzīgs! Paldies par sadarbību!  Lai  ikkatrā sirsniņā mīt Ziemassvētku liela vai maza cerība un mīlestība!

Akcijas koordinatore Ludzas 4 .PII ” Pasaciņa”

Svetlana Olksna

coloring.cool